1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

Private server bot

1. CrimeIce

CrimeIce rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güncel konuda ki botu indirdim ve kurdum.Fakat oyundayken F7 ye bastığımızda gelen ekrandaki ayarlamaları yapamadım.Birisi bana tüm sekmelerinin ayarlı fotoğraflarını ve skill ve spot belirlemeyi nasıl yapabileceğimi anlatabilir mi?

Düzen:Ayrıca güncel konuda ki auto pot linkinde trojan buldum.Başka bir auto pot linki verecek var mı?

2. selcuklu

selcuklu rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya Bu Bot sapıtıyor...Birini Keserken Gidiyo Öbür Canavara Dalıyor..Kutu Topluo Bazen Toplamıyor :lol: :lol: Kafasına Göre Yapıyo Herşeyi :lol: Aslında Biri Bunun Türkçe Karşılıklarını Yapsa İyi Olur..İngilizcesi Olan Biri Confused Confused

3. CrimeIce

CrimeIce rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sen yine ayarlayıp aktive edebilmişsin.Ben onu da yapamadım.Skill ile map bölümünü nasıl ayarlıyacağımı biri söyleyebilir mi?

Onları biliyorum da skilleri skill tablosuna nasıl yapıştıracağımı bilmiyorum?

4. SansarSalvo

SansarSalvo Öğretiyorum

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci xD
    şuanki bot zaten sorunlu şehre dönüp mp hp alıp kastıgı yere geri gelimiyor o yüzden ben kendine 2-3 lwl düşük canavarlara koyuyorm gece 1000 tane large hp 1000 tane large mp pot la inv. dolduruyorm kendi kasıyo sabaha kdar large pot aldıgım içni yatmıyoda sorun oLmuyo yani

skilleri deneye deneye yapıcaksın 1. ciden başla not al ni yere mesela 1.ci ghost spear 2.ci light buke 3.cü fire nuke cart curt. vs.