Merhaba beyler private oynamak istiyorum ancak bu konularla pek alakam olmadığı için hangisini oynayacağıma ve nasıl kuracağıma dair bir fikrim yok. 1) arkadaşım grindroad'a davet etti ancak sitesinden indirdiğim şey 250kb falan.direk launcher.sanırım yüklü bir sro dosyasına atmak gerekiyor grindroad hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi hangi versiyonu indirmem gerekiyor?
2) bunlar olmazsa tavsiye ettiğiniz başka bir private var mı? ve nasıl kuracağım? :)

Teşekkürler,iyi forumlar.. :popcorn:

Takımı
Besiktas
Genelde private server full client veya media pk2 dosyası olur indirir oyunun içine atıp oynarsın çevrede çok berbat server var şu an bende oynamıyorum ama sitenin tanıtım bölümünden bakarak kendine server bulabilirsin :thumbsup:

Duygusuzz demiş ki:
Genelde private server full client veya media pk2 dosyası olur indirir oyunun içine atıp oynarsın çevrede çok berbat server var şu an bende oynamıyorum ama sitenin tanıtım bölümünden bakarak kendine server bulabilirsin :thumbsup:
peki full client ve media.pk2'yı isronun içine atsam olur mu?

LeqendOfSro demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
peki full client ve media.pk2'yı isronun içine atsam olur mu?
full cilent isro nun media pk2 atılmıs sekli . isronun içine media pk2 atarsanız =full cilent . 2sinden bırını tercıh edın

Yukarı Alt