Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
beyler private serverin sadece torrent den indirilende mi virüs buluyor nod32 yada hepsinde varmı ?? eğer torrent de varsa eğer biri private server account ve şifrelerini öğrenmek için böle bişi torrentle paylaşmş olabilirmi ?? bugün guildimizden bi arkadaşımızın çarının soyulması da şüphelerimi artırdı cevap lütfen. Mod lar bu dosya için güvenli demiş miydi??

private clientini hem avg hem nod trojen olarak goruyo ne gariptir kasperde hiçbişi görmüyo bu yuzden antivirüsleri silmek zorunda kaldım ben eger bu serverda oynamak istiyosan kasper yuklicen yada tamamen silincen Cool

Braunx demiş ki:
private clientini hem avg hem nod trojen olarak goruyo ne gariptir kasperde hiçbişi görmüyo bu yuzden antivirüsleri silmek zorunda kaldım ben eger bu serverda oynamak istiyosan kasper yuklicen yada tamamen silincen Cool

Kasper en iyi diye bişey kasper görememeiştir ama nod32 gibi o kadar da iyi olmayan bi antivirüs görmüş olabilir

NOT: bu arada arkadaş account u GM yada admin vs. gibi birinden almıştı yani veren kişinin soyması imkansız

kasper bişi görmüyorsa güvenirim ben ben bitek kaspere bakarım ona göre davranırım.
hoş kasper görüp görmediğindende haberim yok son formattan sonra yüklemeye üşendim :lolmuch: hmm

macrocheck demiş ki:
beyler private serverin sadece torrent den indirilende mi virüs buluyor nod32 yada hepsinde varmı ?? eğer torrent de varsa eğer biri private server account ve şifrelerini öğrenmek için böle bişi torrentle paylaşmş olabilirmi ?? bugün guildimizden bi arkadaşımızın çarının soyulması da şüphelerimi artırdı cevap lütfen. Mod lar bu dosya için güvenli demiş miydi??
Kimin char soyuldu?

kasper bişey görmüyo,ama adamların kendi server'ına gelenleri soyacağını düşünmüyorum.. diğer çekik gözlü arkadaşlarıyla kalırlar yksa :mrgreen: ..

senin arkadaşın hesabı başkasından almış bence,şifreyi bilen bi başkası da soymuş..

GoldTime demiş ki:
macrocheck demiş ki:
Kimin char soyuldu?
697.... diye nickli arkadaş 47 lvl full str bow

Yukarı Alt