Server
Flora
Takımı
Galatasaray
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Priston tale 2'ye başladım , grafikler gayet iyi.Oyun tamamen türkçe , karakterlerin dizaynı vs gayet iyi gibi gözüküyor. 8O

Başlayacak olan varsa beraber oynayabiliriz :thumbsup:

Son düzenleme:
Ne kadar zamanda bırakacaksın merak ediyorum :) zira oyunun haritaları çok büyük binek pet almak güç ve npcdeki potlar pahalı bir çok eksik var yani

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tenpanter demiş ki:
Kemalist demiş ki:
http://mmohuts.com/preview/priston-tale-2

mmohut'tan grafikleri için "High Quality" yorumunu almış bir oyunu metin2'ye benzetmek nasıl bir mantıktır anlam veremedim , sırf yorum yapmış olmak için yorum yapmayın...
ama öyle :muck: bence kötü
Bak "bence kötü" dersin , oyunun şurasında şu sorunlar var dersin anlarım tamam derim lakin tutupta her yeni oyuna "metin2" ye benziyor diye sadece karalamak için girersen konuya olmaz.Varsa eleştirileriniz yapıcı şekilde söylenir.@Polovets'te olduğu gibi.

@Nina

Gayet güzel şu ana kadar nese:

tenpanter demiş ki:
@Kemalist Sende çok alıngansın be üstad :P

yani grafikleri bence yeterli değil birde bu tarz mmorpg'lerde kasmak tam bir işkenceye dönüşüyor bencede sıkılıp bırakıcaksın :think:
m2 ye iyi deyip bunun grafiklerini beyenmemen... hımmm acayip :D

S4YKLO demiş ki:
tenpanter demiş ki:
@Kemalist Sende çok alıngansın be üstad :P

yani grafikleri bence yeterli değil birde bu tarz mmorpg'lerde kasmak tam bir işkenceye dönüşüyor bencede sıkılıp bırakıcaksın :think:
m2 ye iyi deyip bunun grafiklerini beyenmemen... hımmm acayip :D
bunun benzeri oyunları oynamışlığım var ve metin2 oynamışlığımda var açıkçası metinde2 den çok çok daha zevk aldım boş atıp tutmuyorum :beer:

silkroad ı oynadıktan sonra diğer benzer online oyunlar bana tat vermiyor. aynı hazzı alamıyorum... ama genede kemalist oynuyorsa herhalde oynanabilirliği vardır diye düşünüyorum . :beer:

Resmi forumundan takip ediyorum exp event falanda yapıyorlarmış umarım grind-based temelini uygularlar ve görevleri biraz daha kısıtlarlar çünki haritaları büyük ve en basitinden taşıma görevleri bile 10dk sürüyor yürümeyle ve yine eklemek lazım türkiyedeki oyuncu potansiyeli oyunlarda görev yapmaktan çok party kurup kasılmayı seviyor al potunu silahını kasma git,hep bu sayede Silkroad,knight,metin2 gibi oyunlar ayakta kaldılar merakla takip ediyorum umarım daha güzel seviyelere gelir bu oyun.

Yukarı Alt