1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Priston Tale 2 PvP Kolezyum Modu Güncellemesi !


 1. Cladren

  Cladren Tanınıyorum

  Kayıt:
  6 Eylül 2011
  Mesajlar:
  264
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Priston Tale 2 oyuncularını devasa yenilikler bekliyor.

  Priston kıtası sakinleri bir süredir nefeslerini ‘PvP Kolezyum Modu’ eklentisi için tutuyor. Priston Tale 2 oyununun mevcut PvP imkânlarına daha fazla eğlence ve aksiyon katacak yeni ‘Kolezyum Modu’ sayesinde Priston savaşçılarını mücadele dolu günler bekliyor olacak. Üstelik önümüzdeki haftalarda sunulacak bu geliştirme paketinde bambaşka bir yenilik ile de tanışacaksınız: Görev Ether Özü.

  Görevler için koştururken kaybettiğiniz zaman artık sizin.

  Aldığınız görevleri yapacağınız ya da teslim edeceğiniz yere gidene kadar kaybettiğiniz zaman artık sizin. Görevler için yürüyerek uzun zaman alacak mesafeler artık Ether özü kadar yakınınızda. Diğer Ether özleri ile yaptığınız yolculuklardan farklı olarak bu yeni eşya sizi tam da görev için olmanız gereken koordinata gönderiyor. Böylece yollarda zaman kaybetmek yerine yeni mücadelelere katılarak seviyenizi yükseltebilir ve gücünüze güç katabilirsiniz.

  Heyecanla beklenen gün yaklaşıyor!


  Sizlere “PvP Kolezyum Modu”, “Elit Zırh Seti” ve “Görev Ether Özü” gibi bahsettiğimiz köklü değişiklikleri içeren geliştirme paketimizi sunacağımız güne kadar güncelleştirmenin diğer ayrıntılarını öğrenmek için haberlerimizi takip edin.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]