GreenPearL

Bilgiliyim
Beyler bu diziyi bitirdim ve ilk defa ağladım yemin ediyorum içime işlemiş hala etkisindeyim peki bu dizi gibi sürükleyici yabancı dizi bilen varsa yazabilir mi acaba :cry:

GreenPearL

Bilgiliyim
volkan.ka demiş ki:
Lost
How I met your mother

Daha çok var 8))
Herkes Lost dio artık bakacağız ama dayım söylemişti oda izliyorda lostta oynuyanlar ölüyor muş rüyalarında bi adaya geliyorlarmış falan filan bu doğrumu? :think:

Ps:Gerçek Hayatta değil yani ölüyorlarmış rüyalarında bi adada mahsur kalıyorlar falan filan:D

My name is Earl izlemeni şiddetle tavsiye ediyorum ama diziyi yarıda bitirdiler bütçeleri yetmemiş daha yarıda bitiyo gibi oluyo dizi orası kötü ama gayet güzel dizi.
Heroes adamlar sinema filmi çeker gibi dizi çekiyolar.Adamım Matt Parkman(polis)
Bu dizileri izle :wink1:

GreenPearL demiş ki:
Beyler bu diziyi bitirdim ve ilk defa ağladım yemin ediyorum içime işlemiş hala etkisindeyim peki bu dizi gibi sürükleyici yabancı dizi bilen varsa yazabilir mi acaba :cry:

Prison Break 1-2 sezon çok iyiydi 3. sezon fena değildi ama sonradan çok bozdular diziyi Türk filmi gibi oldu .

Kyle XYyi tavsiye ederim. izlenmeye değer çok dizi var Cnbce, E2 ve TNT takip edersen.

GreenPearL

Bilgiliyim
sakın izleme sonu çok kötü kardeş insan ağlıyo varya hala etkisindeyim

Beijo

Bilgiliyim
prison break acayip sürükleyiciydi PB gibi sürükleyici bi dizi daha görmedim...bitirdiğimde içim burkulmuştu bi fena olmuştum...lost'a başliyayim dedim ama hiç sarmadı tavsiye etmem...şu an Fringe izliyorum bilim-kurgu severim diyosan kesinlikle izlemelisin...şu an nette 2. sezon 6. bölüme kadar rahatlıkla ulaşabilirsin dizi daha bitmedi...

GreenPearL

Bilgiliyim
Beijo demiş ki:
prison break acayip sürükleyiciydi PB gibi sürükleyici bi dizi daha görmedim...bitirdiğimde içim burkulmuştu bi fena olmuştum...lost'a başliyayim dedim ama hiç sarmadı tavsiye etmem...şu an Fringe izliyorum bilim-kurgu severim diyosan kesinlikle izlemelisin...şu an nette 2. sezon 6. bölüme kadar rahatlıkla ulaşabilirsin dizi daha bitmedi...
Ben Heros'a Başlayacağım yarın :starving:

PB'den sonra How i meet Your mother çok iyi gidiyor.
Lost derdim ama ondaki olaylar gerçeği fazla yansıtmıyor yani PB'deki gibi olabilecek şeyler değil.

hot i met your mother,scrubs,the big bang teory,south park,simpsons,family guy hepsi 10 numara dizidir...
chuck ı unuttum :mrgreen:

GreenPearL

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
TrowZeeN demiş ki:
bende 4.sezon 6. bölümdeyim. izlemeye devam :starving:

son 3 bölümüm kaldı heyecanı hemen sonlandırmıyorum 8)
okan abi son bölümü izle 22.bölümde sakın bitti diye bırakma micheal ölüo da o yüzden sonra 23-24.bölümde nasıl öldünü anlatıo :!!&%&! :cry:

12 tane bitirdiğim yabancı dizi ve izlemekte olduğum 6 dizi var.Kyle XY , Heroes , House MD(bölümler arası bağlantı fazla yok House'da , ancak her bölümün ayrı bir sürükleyiciliği var) ve Fringe gayet sürükleyici ve zevkle izlediğim dizilerdi.En çok beğendiğim sitcom ''Cheers'' , gençlik dizisi Gossip Girl.Ayrıca Chuck'ta gayet güzel bir dizi.Lost çok basitti bana göre , sürükleyici bir yanını göremedim.Zaman bulabilirsen 13 sezonluk gerçek bir efsane olan ''South Park'' ada bakmanı öneririm.İlk 2 sezon biraz sıkıcı olsada 3. sezondan itibaren gerçekten zevkli bir hal alıyor dizi.

Ayrıca spolier yapma meraklısı olan arkadaşlar bir zahmet spoiler butonunu kullansınlar.

Yukarı Alt