Ben bu oyunu yukledim. Ama sanki pc de 10gb ram var gibi oyunda alıslık deil gibi deli gibi cok hızlı oynuyor :D normal den 2 kat hızlı oynuyor oyun. oyunu oynayıp bu sorunu yasayıp duzelte bilen varsa cvp ını bana da söyleye bilirmi.

En yüksek Grafik ayarlarında oynuyom bide, arada bi düzeliyo o zmm rahat onuyom arada bide boyle oluyo

bilgisayarına virüs bulaştır, sonra bilgisayar kasıcaktır . böylece oyunda yavaşlar :D:D:D:

Midbroke

Bilgiliyim
Cpu hızlandırıcı bir program kullanıyorsan olabilir .
Ko ' nun private serverlarında ona benzer bir program kullanıyorduk speed hack için . :mrgreen:

Prince i bitirdim ama hiç böle bi vaka ile karşılaşmamıştım :D bende tam tersine hızlı oynamak için programlar kullanmıştım senin bu sorununa çare bulunmazki herkes yükseltmek isterken sen azaltmak istiosun öle bi program varmıki acep :mrgreen:

Oyun ayarlarıyla ilgili sorun sanırım. Tüm ayarları default yapmayı dene. Genellikle tranier benzeri programlar kullanınca ortaya çıkan bir problem :D

Jigsaw

Aileden
Aynısı bana da Hitman 1 de oluyor, çözümü CPU yavaşlatıcı bir program kullanmak. Google da araştırarak bulmuştum zamanında.

bende her canım sıkıldımı girip oynuorum en az 5 kere format çektim pc'e genede öle bi şey olmadı :D

Yukarı Alt