arkadaslar Punsier bu adam prg. istek bolumu diye bir konu açmış ama ben 1 aydır bişi istedim v e halen cvp. gelmedi adamın siteye uğradıgı bile yoq bu konuda bosu bosuna duruyor burda yani fazlalık yapıyor silinirse sevinirim

belirsizzzzz

Aileden
Birisi bir topic actığı zaman o topice sadece açan bakmaz forum üyeleri bakar forum üyeleri için açılmıştır.Sen isteğini yaptım bulan zaten koyar oraya demi
yani topic kapatma çok anlamsız bir düşünce olmuş.

adamin belki isi vardir adamin belki basinda buyuk bir sorun vardir adamin belki ugrasacagi baskla seyler oldugu icin ugrayamiyordur forumun hic bir alani kisisel degildir ben basligi sabit yapip yardimlasiyorum ve elimden geldigi kadar ugrasiyorum ama su aralar yogun oldugum icin ve iki uc dukkana yetismek zorunda oldugum icin foruma ilgilenemiyorum ve gerekli aciklamayi yetkililere yaptim ki mutlaka istedigin programi forumda ben degiltum arkadaslar buldugu zaman yollayacaktir

belirsizzzzz

Aileden
Punsier demiş ki:
adamin belki isi vardir adamin belki basinda buyuk bir sorun vardir adamin belki ugrasacagi baskla seyler oldugu icin ugrayamiyordur forumun hic bir alani kisisel degildir ben basligi sabit yapip yardimlasiyorum ve elimden geldigi kadar ugrasiyorum ama su aralar yogun oldugum icin ve iki uc dukkana yetismek zorunda oldugum icin foruma ilgilenemiyorum ve gerekli aciklamayi yetkililere yaptim ki mutlaka istedigin programi forumda ben degiltum arkadaslar buldugu zaman yollayacaktir
çok güzel yazmışsın extrabeer

Yukarı Alt