RiqueLme

Bilgiliyim
Marlboro demiş ki:
ben pluslı 50 elixirle anca +3 oldu XD hahaha şans bu işler be :D

Sana bişi dicem gözümle görmesem inanmam ama cafede bi cocuk war ölesine sro oynuo
bi gün buna scorpionlarda 32 blade düstübu kendi capında bişilerle ugrasıoo aradada cıkan elexirlerlede + basıo paso bir baktık elinde sarı parlayan blade cocuk balına +7 yapmış ama ne kadar deerli oldugunu bilmio ne plus war ne lucy war ne immortal war ne astral war bide üstüne üstlük lucky powder bile yok + scorpionların orda gözümle görmesedim kimse inandıramazdı... biri bunu kandırdı onu bana ver 200k vercem dedi aldı xD

RiqueLme

Bilgiliyim
Marlboro demiş ki:
ben pluslı 50 elixirle anca +3 oldu XD hahaha şans bu işler be :D

Sana bişi dicem gözümle görmesem inanmam ama cafede bi cocuk war ölesine sro oynuo
bi gün buna scorpionlarda 32 blade düstübu kendi capında bişilerle ugrasıoo aradada cıkan elexirlerlede + basıo paso bir baktık elinde sarı parlayan blade cocuk balına +7 yapmış ama ne kadar deerli oldugunu bilmio ne plus war ne lucy war ne immortal war ne astral war bide üstüne üstlük lucky powder bile yok + scorpionların orda gözümle görmesedim kimse inandıramazdı... biri bunu kandırdı onu bana ver 200k vercem dedi aldı xD

Slm Doom daha ortalarda yoksun gloda atmıyosun. pvpleri özledik bişey değil anlamadığım MOONROW sun spear a geçince seni görmez olduk :) nerde o eski pvpler der olduk.... bu arada arkadaşlar DoomStroke çok sağlam bi çardır + basma konusundada biraz kaba olucak ama hayvani bi şansı vardır :)) tüm posiedon a sLmlar bol SunLar :)

Yukarı Alt