Arkadaşlar dün premium plus'ı başlattım ve purification fruit görevini aldım ama dünden beri 1 kere bile purification fruit düşmedi sebebi ne olabilir?

Takımı
Galatasaray
Ticket açık olduğu zamanlarda çıkıyor diye biliyorum.

Onu görüyorum zaten,demek istediğim sarı ticketin exp verme süresi varken denediniz mi hiç? Şuan süresi bitmiş bir gün sonra tekrar yenilenecek.
premium açtığımdan beri böyle hocam premium ile ilgili 2 simge var üstte. Yani dünden beri böyle, yoksa premium daha başlamadımı?

Takımı
Galatasaray
premium açtığımdan beri böyle hocam premium ile ilgili 2 simge var üstte. Yani dünden beri böyle, yoksa premium daha başlamadımı?
Başlamış premium ,sen görevi exp ticketi yenilenince tekrar dene yani şu sarı el işareti olan .Şuan hepsini kullanmışsın günlük olarak yenileniyor 180dakika oluyor o zaman tekrar dene bakalım.

Başlamış premium ,sen görevi exp ticketi yenilenince tekrar dene yani şu sarı el işareti olan .Şuan hepsini kullanmışsın günlük olarak yenileniyor 180dakika oluyor o zaman tekrar dene bakalım.
dediğiniz gibi oldu hocam tamda. Tam konuştuğumuz sırada düşmeye başladı görevler :) ilginiz için sağolun

Yukarı Alt