emc

rank8
Premium Plus kullanıyorum. Bitmesine 18 gün kaldı. Kullanılmamış 1853 silk var.

7 gün ban yedim. 23 Eylül Çarşamba günü açacaklarmış.

hep Sroking kullandım.
Paralı olunca
Biraz agBot denedim 20-25 dakika
Birkaç saat iBot denedim.
Premium Plus vs.. den dolayı bir çaresi yok mudur ? daha öncede Premium olanları banladılar ve tekrar geri açtılar.
:!!&%&!

EK: iBot dan yanlışlıkla Clientless'e geçtim fakat kısa bir süre farkedince tekrar login olup normale döndüm.

Bugün Joymax'in sayfasında 7 gün ban yiyenler >> 1st (24460 Accounts) <<

aynen benim charımdada baya yüklü silk vardı paralı botum bitti bende silklere güvenerekten sroking kullandım ve bugun 7 gün ban yedim

s bot kullanan banlanmayacak yada blocklanmayacak diye bir şey blocklananlardan s bot kullananlarda var

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
dwil demiş ki:
aynen benim charımdada baya yüklü silk vardı paralı botum bitti bende silklere güvenerekten sroking kullandım ve bugun 7 gün ban yedim
Aslında iyi oluyor.Şu yonden Bot olanlar böyle temizlenirse bi daha bota bırakmaya cesaret edemezler ederlersede 2 hafta beklerler ve böylece nerdeyse görmekte zorlandıgımız 85 87 partyler çoğalır.Vakti olmayan sro oynamaz serverlar boşalır.Kasılması zor olduğu için char satış fiyatları artar ...
Ama bot olursa bunlardan vazgeçin
Çok ucuz bir gold ve sos düşürünce sevinip stall a koyduğunuzda üzüldüğünüz bir oyun olur.
Ve diğerlerinin tersi

emc

rank8
Joymax galiba tespit sisteminde özellikle clientless kullanımına dikkat ediyor. Torque ile girmek içinde 20 adet account denemiştim. Hepsi 1 haftalık ban yediler.

Bu karakterimlede iBot da istemeyerek clientless'e sadece kısa süre girdim. Hemen akabinde bugün 7 gün blocklandım.
> Sadece ve sadece Sroking kullanan ve sbot kullanıpda banlanan ben rastlamadım.
> Açıkcası almış olduğum fazlaca silk'e ve devamlı premium kulanmam güveniyordum. Onlarda işe yaramıyormuş öğrenmiş oldum.
> Neyse umarım devamı gelirde temiz ve lagsız serverda masrafsız ve manuel oynarız zevki çıkar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Serverların boş olmasındanda anlayacağınız gibi bir çok kişi ban yemiş , kişisel olarak algılamayın ^^ Silkroad'ın sitesindede 20.000 kullanıcıyı banladıklarını söylüyorlar.

Güzel güzel^^
Ps:Sizin için güzel demiyorum.Bundan sonra GoldBotlar bir nebze olsada azalır.
Sbot alın kurtulun^^

işin garip yanı bugün 4e kadar oynadım çıktım sonra 6da girmeyi denedim 7 gün banned :lol:

ßn İsroßot kullaniordum. Clientless fln yok onda biliorsunuz. Pre vardı. Silk vardı ticket pet herşey vardı ama ßnde ban yedim. 22sinde açılacak çar. Nie ßöle oldu ßilmiorum. ama herkes diorki Sronun içinde SilkErrSender var onu silin dior. ßn sildim bakalım ne olacak.

Arkadaşlar benimde 1 lwl stall charıma 7 gün ban vermişler terbiyesizler. Yazık 1 exp bilem yoktu charda. Sbot Kullanıyorum. 2 Hafta öncede 92 Preli nuker charıma vermişti 7 gün banı. Bence iiegal yolla oyuna girip bot kullanan herkese aynısı sbot,isrobot ibot falan yok yani. Yakaladıklarını banlıyolar.

Yukarı Alt