arkadaşlar bildiğimiz üzre birsürü server açıldı buda vSro dosyalarının internete verilmesiyle oldu ama vSro dosyalarıyla kurulmuş bütün serverlar kapanacak tabi bu benim düşüncem peki nasıl olucak diyorsunuz biliyorsunuzki ElitSRO dosyalar hacklenerek alındı ve joymax haklı olarak sana dava açıcam dedi fakat ElitSRO sahipleri çakallık yapıp eğer bana dava açarsan bende bütün dosyaları internete veririm dedi ee tabi joymaxta bütün dosyalar yayılcağı için bu düşüncesini geri çekti peki bunu niye anlattınız diyeceksiniz :mrgreen: ee dosyalar internete yayldı artık ElitSRO sahiplerinin elinde koz kalmadı joymax davayı açıcak tazminatı alıcak tabi bu halde bütün gözünü para bürmüş pravite server sahipleri vSro dosyalarıyla kurulmuşları söylüyorum joymax ya banada dava açarsa diye korkucak ve kapatıcak serverlar peki bunu niye yazdım sakın olaki pravite serverlara para harcamayın hepsinin sonu kapanmaktır bakın zszc(fire) ye kapanmaz dediler baba server dediler tak kapandı bütün paralar yandı.oyüzden pravite serverlara para HARCAMAYIN

Yukarı Alt