Yaşam tecrübesiyle beni etkileyen öğütlerini dikkatle dinleyip uyguladığım muhteşem bir insan Playboy rütbesini hakkeden tek kişi ! :muck:

Spare_

Bilgiliyim
Ayrıca her zaman benim adımı değiştiren, ve benim çok sevdiğim playboy ayrıca 8yıllık bir foto model olup, karizmasıyla tüm kızları etkileyebilecek biri.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ailemizin gelmiş geçmiş en orijinal Playboy'u bkz. modellik geçmişine.

"Hani kız olsam verirdim lan." dialoglarına cuk oturan kardeşim, fazlası olan insanlardandır.
Halil sayesinde tanışamamışlığımız, kaynaşamamışlığımız vardır.
Tanımıyorsanız geç kalmış sayılırsınız.
Nihayetinde sevgi çemberidir, miki faredir, ninja kablumbağadır. (:

(Bugünkü yorumlarım kısa, Allah belanızı kaldıra)

Prada

The Devil Wears Prada filmiyle üstüne bir misyon yüklenmiş snobizm felsefesine kafa tutan bir simge haline dönüşmüş ünlü ve pahalı italyan markası..

Fena titiz;bir iş yapıyorsa veya yaptırıyorsa her bakımdan en iyisini,en temizini,en güzelini,en şıkını ve daha en'ler bitmez,harika yapısı ve düşünceleri ile beni fena halde etkileyen kişilik,her zaman yanındayım ayrılmaya niyetim yok..

,,hayır hayır iltifat etmiyorum olanı söylüyorum,söylememe gerek yok ama belirtmiş bulunalım.

Bkz:aslan yattığı yerden belli olur.. :sfff:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Kafa yapısı, karşı cins hakkında düşünceleri, davranışları, zevkleri ile çok etkiledi beni.. İdolümdür kendisi 8)

Açık konuşayım.

Forumda ilk tanışmamız tartışma ile olmuştu.Hatta olay daha da büyümüştü.Yollar ayrılmıştı.
Tekrar döndüğümde ise Playboy olarak o vardı.İlkten artist olarak gördüğüm kişiye inanılmaz kanım ısındı.

Şimdi ise tatlı tartışmalar yaptığımız,onu çok iyi tanımasamda yeterince tanıdığım bir kişi oldu.
Tüm görüşmelerimiz karşıt olsada,ne kadar kızsam,sinirlensemde ..Muhabbet ederken içimden sinsi bir gülüş içinde kendimi bulduğum zamanlar çoktur.
Ne diyeyim,kafa adamsın.Hoşsun,açık sözlüsün..

Güzel modelleri olan italyanın bağrından kopmuş gelmiş gözlük markası bu arada adam çarşının göbeğinde oturuyo orası daha çekici

- Sana Ada'nın selamı var
- Hangi Ada ?
- Pradaaaa

Esprisinin yapılabilitesi olan nicke sahip şahsiyet

Bir zamanlar bir konu yüzünden husumete düştüğüm , hayatın çemberinden geçmiş , karizmatik , yorumlarıyla beni sürekli kendisine çeken mükkemmel bir insan.İdolüm 8)
Ps:Umarım affetmiştir :roll:

Yukarı Alt