1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

PowerISO


 1. MoonLife

  MoonLife rank8

  Kayıt:
  10 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  3.824
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  owerISO CD/DVD imaj dosya işlemleri için çok güçlü bir araç olarak önplana çıkan profesyonel bir program. Bu program ile ISO dosyaları yaratabilir, açabilir, düzenleyebilir, başka diskler üzerine yazabilir, sıkıştırabilir, şifreleyebilir, ayırabilir ve dosyalar üzerinde format dönüştürme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Bilgisayarınızda 8 taneye kadar sanal sürücü oluşturmanıza da imkan sağlayan PowerISO ile birden çok disk ile işlem yaparken artık hiç zorlanamyacaksınız hatta bu işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Nerdeyse tüm disk imaj dosya formatlarını (ISO, BIN vb.) destekleyen program basit arayüzü ve kolay kullanımı ile her düzeyden kullanıcıya hitap ediyor.

  Context menü, kabuk entegrasyonu, sürükle bırak ve clipboard kopyala yapıştır desteği gibi özellikleride bulunan program ile size lazım olan diskleri bilgisayarınızda imaj olarak saklayabileceksiniz. Türkçe dahil nerdeyse tüm dillere de desteği bulunan bu popüler araç deneme sürümünde 300 MB'lık boyuta kadar işlem yapmanıza izin versede deneme süresi sınırsız tutulmuş durumda.

  Sürekli olarak güncellenen ve geliştirilen bu yazılımın tam sürümü sanal sürücü ve disk imajlarıyla sürekli içiçe olan bilgisayar kullanıcılar için verilen parayı hakedecek türden.

  Download
  http://www.tamindir.com/yukle.asp?id=11029
  Download