1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

PowerColor, güç kaynağı pazarına giriyor


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.463
  Beğenilen Mesajlar:
  365
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  PowerColor, güç kaynağı pazarına giriyor


  PowerColor aslında ilk güç kaynağı ürünlerini 2009 yılında sergilemiş olsa da, aradan geçen sürede bu ürünleri piyasaya sürmekte çekimser kalmıştı. Firma sonunda bu alandaki hazırlıklarını tamamladığını ve güç kaynağı pazarına girdiklerini bir basın duyurusuyla açıkladı.

  PowerColor, Extreme ve Gaming adı altında iki güç kaynağı serisi hazırlamış. Bu iki seride de henüz ikişer güç kaynağı var, yani PowerColor güç kaynağı kataloğu şu an için 4 üründen oluşuyor.

  Şu an için 1000 Watt ve 850 Watt kapasitelerde iki model içeren Extreme serisi, modüler kablo yapısına sahip ve 80 Plus Bronze verimlilik sertifikalı güç kaynakları içeriyor. 14 cm çaplı fanla soğutulan ve Japon üretimi kondansatörlere sahip bu güç kaynakları Crossfire ve SLI gibi çoklu ekran kartı kurulumları hedeflenerek tasarlanmış.

  Daha yaygın tüketici kitlesine erişmeyi hedefleyen Gaming serisinde şu an için 600 ve 500 Watt kapasitelerde iki ürün var. Kabloları sabit olan bu ürünlerde verimlilik düzeyi 80 Plus olarak belirtilmiş. Bu modellerde güç kaynağının soğutulmasını 12 cm çaplı bir fan sağlıyor.

  Tüm modelleri aşırı yük, gerilim ve akım korumasına sahip olan PowerColor güç kaynakları, aktif PFC ile donatılmış olarak geliyorlar.

  PowerColor, bu yeni ürünlerin şerefine bir de hediyeli etkinlik düzenlemiş. http://www.powercolor.com/event/PSU adresinden erişebileceğiniz mini yarışmada kazananları 1000 Watt güç kaynakları bekliyor.


  [​IMG]

  [​IMG]