Char ismi: Power Staff 2 ADET
Char level: 111
Char Fiyati : TL
Char chardir.
Stat pointlerini Str 3:0 Int olarak dagitmistir

Itemlarin ozelliklerine buradan bakabilirsiniz
Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :

Char Ayrı Şekilde Satısa Sunulacaktır Gülünc Tekliflerle yanıma gelmeyiniz . Beni Bilen bilir bilmeyenlerlede elden alısveriş yaptırabilecegim arkadaslarım var . staffların tanesine 9b teklif var oyunu bırakmayı düşündügümden uygun fiyata satacagım ikisini birden alana indirim yapılabilir aklımda bir fiyat var önce teklifinizi söyleyin zaten aklımdaki fiyata uygunsa onaylarım ulasmak isteyen oyundan pm atabilr yada konu altına mesaj bırakabilir .
Not : Staffların İkiside +5 Olarak Satılacaktır

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Bildiri notumuzu okumadan al-sat ve takas islemlerinde bulunmayiniz.

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
MSN adresi kullanmaz!
Sitemiz adiini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

fiyatlar gerçekten pahalı!!! ayrıca yeri değil ama herkesten özür dileyerek söylüyorum: Apolloda son günlerde pekte iç açıcı hal ve hareketlerin gözükmüyor değil.

Bizde 2 ay once sereness 3b comander 1.5 b idi
şimdi 2 side 1.5 b 3 b ye al sereness comander 1 b de hadı dıgerlerıne de kabaca 4 b ye alınabılır 9 b naaptın +6 ya 9b desen bıle o da fazla

fazlası azı yok ben oyun golduna satmıyorum bana TL teklif verin benim aldıgım teklif 9b ama oyun goldu işime yaramaz.

WoLWeRiNe* demiş ki:
fazlası azı yok ben oyun golduna satmıyorum bana TL teklif verin benim aldıgım teklif 9b ama oyun goldu işime yaramaz.
hıc durma 9 b ye sat onuda toplu gold satılır dıyıp az ucuz fıyattan verırsen zaten hemen cekerler :popcorn:

Yukarı Alt