Arkadaşlar ozur dilerim ama bu server neden pich kaynıo sro serverl arasında en 1bn3 server bu server kim ne yaptı bu serverada adamlar boyle oldu yaws Sad bi cvp istiyorun ;( kusura bakmayın bazı kelimeleri sansurledm !! )

bende posedıon da oynuyorum herkes dedıgın gıbı p1ch. wıldrunner vb. olduktan sonra bırakıcagım o serverı :lol:

ben zatn persiadaydm ilk greece de başladm VOLEANO_TR,G3NC_PK sonra persiaya başaldm PaSCaL_NouMa sonra poseidon a geldm __K_R_A_L__, Hero_Turk_KS ve tibette SPYWAR charlarım var bunlardan genc pk voleano ve pascal nouma şu an elimde deil 2 si calındı 1 ini arkadaşa verdm nese ama bu kadar serverda oynamama rağmen bu kadar pich bir server gormedm şu an Hera daym bu sabah açtm 20 lvl olmak uzereym hybird int spear forever :lol: inş bu serverıda pich etmezler

aynen gene WildRunneR olarak ve bir kaç kişi bizm uniondalar :lol: bende Hera daym artk adam Xbow gidio :lol: yarn bugn 52-55 olur :lol:

GHoST RiDeR demiş ki:
aynen gene WildRunneR olarak ve bir kaç kişi bizm uniondalar :lol: bende Hera daym artk adam Xbow gidio :lol: yarn bugn 52-55 olur :lol:
duyduğuma göre Sonra Warrior a çevirecekmiş extraokk neyse ya be bıraktım zaten oyunu Hera Poseidon salla :mrgreen:

Yukarı Alt