1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Porsche el değiştirdi


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...
  Yılan hikâyesi sona erdi ve VW nihayet Porsche'yi satın aldı...Yılan hikâyesi sona erdi ve VW nihayet Porsche'yi satın aldı.
  - Resim Silinmiş.
  Volkswagen 2 yıldır devam eden pazarlıkların ardından Porsche'nin yönetimini ele geçirdi.

  Alman otomotiv üreticisi Volkswagen, yaklaşık 2 yıldır devam eden pazırlık sürecinin ardından Porsche'nin yüzde 49.9 hissesini 3.9 milyar euroya (5.8 milyar dolar) satın aldığını açıkladı. Volkswagen'den yapılan resmi açıklamada, mükerrer birleşmenin 2011 yılına kadar sonlandırılacağı açıklanırken birleşmeden ortaya çıkacak sinerjinin yılda 700 milyon euroya ulaşması bekleniliyor. Volkswagen, bir sonraki adım olarak Porsche Holding Salzburg satış operasyonunu alacağını duyurdu. Geçen hafta, Volkswagen yöneticileri hissedarlarla biraraya gelerek satın alma öncesi ilk adımı atmış ve 2014'e kadar 135 milyon yeni hissenin çıkarılması için anlaşma sağlamıştı. Volkswagen 16 milyar dolarlık varlık ve borca sahip Porsche'yi satın alarak Avrupa'nın en büyük otomobil bayi haline geldi.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. BaSoryong

  BaSoryong Buralıyım

  Kayıt:
  17 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  3.183
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrençi :)
  Başlığı gorunce çinliler almıstır diye şuphe ediyordum ama almanlar arabadan anlıyor bence iyi oldu bu yeni bir imajla Porsche gelırse şasırmam