Jigsaw

Aileden
Death Note şu ana kadar en beğendiğim anime diyecem ama GTO varken dilim varmıyor. Bir seçim yapamıyorum.

En son Clawless'ın sayesinde Chobits'i izledim ve çok hoşuma gitti. Şimdi 12 bölümmüş madem Ichigo 100%'ü indiriyorum.

Midbroke

Bilgiliyim
Jigsaw demiş ki:
Death Note şu ana kadar en beğendiğim anime diyecem ama GTO varken dilim varmıyor. Bir seçim yapamıyorum.

En son Clawless'ın sayesinde Chobits'i izledim ve çok hoşuma gitti. Şimdi 12 bölümmüş madem Ichigo 100%'ü indiriyorum.
death note de bence sen çok güzel bir anime . 8 . bölümdeyim L yakalayacak gibi duruyor raito ' yu ama raito ' da çok zeki . :mrgreen:

Maxima demiş ki:
Jigsaw demiş ki:

death note de bence sen çok güzel bir anime . 8 . bölümdeyim L yakalayacak gibi duruyor raito ' yu ama raito ' da çok zeki . :mrgreen:
ümitlerini yıkmak istemiyorum ama L ölücek ama ilerde 20 küsürlerde defteri ele geçirdikten 1 bölüm sonra

Midbroke

Bilgiliyim
Bitirdim filmi L öldüğünde acayip mutlu olmuştum ama Near ile Mello çıktılar öff . Öldürdü Ryuk körpecik delikanlıyı . Bir de birşey dikkatimi çekti Raito ' nun kardeşi falan büyüdüler Raito ile Misa aynı kaldılar nedense xD

güzel paylaşım :))
bende kendi sıralamamı yazmak isterim.
1) death note
2)bleach (250.bölüm çok güzeldi)
3)naruto (narutodan çok sasuke ön planda ismini değiştirmek lazım :)
4)One peace (daha bitmedi)
en sevdiklerim bunlar izlemek için animefreak i tavsiye edebilirim . . .

beyler animefreak.tv adresinden favori animeleri türkçe altyazılı izleyebilirsiniz bazen saçmalıyor olsalar da kendi çeviri takımları var benim anime olayına başladığım sitedir

Yukarı Alt