1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Popmundo (Tavır)


 1. WingsOfWind

  WingsOfWind olduser

  Kayıt:
  15 Kasım 2007
  Mesajlar:
  1.228
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Bilgisayar Müh.(Öğr.)

  Tavır seçiminiz

  Tavır her şey demektir! Yani, tam olarak her şey olmasa da insanlarla aranızdaki ilişkiler açısından büyük farklar yaratabilir.

  Tavrınız, karakterinizin ne tür ilişkiler geliştireceğine işaret eder. Bu arkadaşlarınız sizinle ilişki kurduğunda onların karşısına çıkacak farklı seçeneklerle kendini gösterir. Örneğin: Eğer arkadaş canlısı bir insansanız, size dostça sarılmak veya sizinle flört etmek daha kolay olacakken, kavga çıkarmak daha güç olacaktır.

  Her bir tavır, bir ilişki alanına fayda sağlarken diğerine zarar verir (arkadaşlık, romantizm, düşmanlık). Birçok tavır her üç alanı da etkiler. Esas kural, bir tavır belli bir alanı ne kadar iyi yönde etkiliyorsa bir diğerini o kadar kötü yönde etkileyecektir. Tabii bazı istisnalar da mevcuttur, açıkça zenofobik bir tavrınız varsa herhangi birinin sizinle herhangi bir tür ilişki kurması oldukça güçleşecektir.

  NOT: İffetli biri olması, karakterinizin kimseyle cinsel ilişkiye giremeyeceği anlamına gelmez, ama elbette bu olasılığı ÇOK güçleştirir. Karakteriniz, cinsel ilişkiye ancak karşısındaki karakterle arasında romantik bir ilişki geliştiğinde razı olur. Oyunda tecavüze yer yoktur. Ancak diğer taraftan, oyunu oynama tarzınıza göre karakterinizin sizin onaylamadığınız bazı şeyleri yapabileceğini de aklınızdan çıkarmayın. Sadece siz Motörhead'den Lemmy'yi çekici bulmuyorsunuz diye karakteriniz de onun cazibesine karşı koymak zorunda değil!