1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Pop Star Aşkı Katil Yaptı!!!


 1. PR3STIG3

  PR3STIG3 rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  427
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Baltayla Öldürülen Rus İşadamı Cinayetinin Ardından Pop Star Aşkı Çıktı.
  Rusya'nın en tanınan şarkıcılarından biri olan Anna Semenovich hakkında "O bir fahişe" diyen işadamının sonunu bu sözler getirse de, kaldırıldığı hastanede de aynı sözleri söylemesi, polisin katili bulmasına yardımcı oldu.

  Semenovich'in Omsk şehrindeki fan kulübünün lideri olan ve Semenovich'e olan saplantısıyla tanınan Aleksey Bozhenov, cinayet şüphelisi olarak tutuklandı.

  Yapılan araştırmanın ardından, cinayetin ardındaki gerçek polislerce ortaya çıkartıldı.

  Öldürülen işadamı Pozdnyakov da, Semenovich fan kulübünün bir üyesiyken, daha sonra kulüpten ayrılıp, Bozhenov'a "Madonna çok daha iyi bir şarkıcı, Semenovich sadece ucuz bir fahişe" sözlerini söyleyince, takıntılı hayranı çileden çıkardı.

  Kendisine bu sözleri söyleyen işadamını boş bir binaya içki içmeye çağıran Bozhenov, burada Pozdnyakov'u sopayla bayıltıp, daha sonra sırtına baltayı sapladı.

  Cinayeti çözen polis yetkilileri, Aleksey Bozhenov'un iki yıl önce Anna Semenovich aşkı yüzünden gözaltına alındığını, yapılan psikolojik incelemelerde Bozhenov'un sinir problemi olduğunu ve bir akıl hastanesinde tedavi gördüğünü de açıkladılar.
  [flash=]<iframe src="http://www.haberler.com/video-haber/iframe/video.asp?id=2259418" frameborder=0 framespacing=0 scrolling=no
  width=440 height=330></iframe>[/flash]
  [​IMG]
   
 2. PR3STIG3

  PR3STIG3 rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  427
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  ammada güzel kadınmıs :twisted: