1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Polis Eşini ve Kızını Öldürdü


 1. chipshajen

  chipshajen olduser

  Kayıt:
  2 Haziran 2009
  Mesajlar:
  3.208
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Bir Polis Memuru, 16 Yaşındaki Kızını ve Eşini Öldürdü.
  Bursa'nın Osmangazi ilçesinde bir polis memuru, 16 yaşındaki kızını ve eşini öldürdü. Osmangazi'ye bağlı Emek Mahallesi'nde meydana gelen üzücü olayın ailevi meselelerden kaynaklandığı belirtildi.

  Edilen bilgiye göre, Emek Polis Merkezi'nde görev yapan Ali Şeker (41), evde eşi Hatice Şeker (37) ile tartıştı. Görgü tanıklarının ifadesine göre, bu esnada pencereyi açan kızı Ceyda Şeker (16), "İmdat babam annemi öldürüyor." diyerek yardım istedi. Baba Şeker bu esnada beylik tabancası ile eşini ve kızını vurarak öldürdü.

  Olay yerinden geçen Sabri Sarı isimli vatandaş, Ceyda Şeker'in çığlıklarını duyunca Alo 155 Polis İmdat'ı arayarak yardım istedi. Sarı, polislerin gelmesinin ardından eve girdiklerinde anne ile kızın kanlı cesetleri ile karşılaştıklarını söyledi. Cinayet masası ekipleri, Ali Şeker ile evde bulunan 6 yaşındaki oğlunu emniyete götürdü.

  Bursa Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya cinayetin işlendiği eve gelerek inceleme yaptı. Ali Şeker'in 18 yıllık polis olduğunu belirten Çatalkaya, cinayetin ailevi sorunlar sebebiyle işlenmiş olabileceğini kaydetti. Çatalkaya, Ali Şeker'in beylik tabancası ile eşini ve kızını vurduğunu, evde bulunan 6 yaşındaki oğluna ise dokunmadığını kaydetti. Çatalkaya, Ali Şeker'in kendisine de zarar vermediğini bildirdi.

  Haziran 2009'da Kocaeli'den Bursa'ya tayin olan Ali Şeker'in Emek Mahallesi'nde kiraladığı evde oturduğu öğrenildi.​