WindTalker demiş ki:
güzel hazırlamışsın polgi :P ellerine sağlık fakat şuda varki,sadece lucky powderla +7 bastım hotanın ortasında (:
0'dan +7'ye 70 saniyede bastı arkadaşım (: Hiç durmadan 0 , 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 diye gitti ^^
Zaten belirttim tercihen diye sanırım. Belirtmediysem de düzelteyim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
görselsiz bir rehber rehber değildir, bkz. extraloob rehberlerine.

+7 basmak şans işi olduğu kadar da teknik işidir. Harika bir anlatım olmuş, oyuna baştan girip çıkmak hariç hepsini ben de kullanıyorum.

JasonWalker demiş ki:
+7 basmak şans işi olduğu kadar da teknik işidir. Harika bir anlatım olmuş, oyuna baştan girip çıkmak hariç hepsini ben de kullanıyorum.
Oyundan çıkıp girme , o aralıkta yaptığın +'ları bir nebze yutuyor. Kısmen şansı arttırır. İlk denemem de şans eseri olmuştu sonra alışkanlık oldu :curtain:

extraloob görselsiz bilgi derken bir photoshop belgesine yaz resim haline getir bu bilgileri demek istedi. Üzerine de extraloob.com damgasını çaktın mı görselli bir bilgi olur. :P

JasonWalker demiş ki:
extraloob görselsiz bilgi derken bir photoshop belgesine yaz resim haline getir bu bilgileri demek istedi. Üzerine de extraloob.com damgasını çaktın mı görselli bir bilgi olur. :P
Wuuuuuuu :D Gitmiş benim kafa :P
Hemen hallediyorum :kalp:

Acaba sana + basmayı öğreten kim :roll: şaka bi yana gerçektn alchemy konusunda herculesde bi ara efsane olmuştu arkadaş xD başarılarının devamını dilerim abicm :thumbsup:

AppLe FaCe demiş ki:
Acaba sana + basmayı öğreten kim :roll: şaka bi yana gerçektn alchemy konusunda herculesde bi ara efsane olmuştu arkadaş xD başarılarının devamını dilerim abicm :thumbsup:
Teşekkürler canım :muck:
Bu arada dün dersi okuyup uygulayan sitemizin üyesi : ElaNoR (sanırım böyleydi nick'i) aynı gece ilk +7'sini basmış. Bir kişi bile yararlandıysa ne mutlu bana :curtain:
Başarılarının da devamını dilerim :P

Yukarı Alt