Windy

polgi kafayı yiyeceğim yükle şu p.sroyuda bas şuna,nevrim döndü basmaya çalışırken ya.birde bu serverda 1 elixir weapon 5.000.000 gold :? çatır çatır para yiyorum .

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Polgara demiş ki:
WindTalker demiş ki:
57 adet weaponla 1 spear +4 olmazmı ya :? yok kafayı yiyeceğim en sonunda,sos npc ye satamıyorum :?
Senin olay apayrı ben hiç yorum bile yapmıyorum artık :mrgreen:
Hahahah sadece gülüyorum :D

WindTalker demiş ki:
polgi kafayı yiyeceğim yükle şu p.sroyuda bas şuna,nevrim döndü basmaya çalışırken ya.birde bu serverda 1 elixir weapon 5.000.000 gold :? çatır çatır para yiyorum .
8O 8O 8O hangi server yahu orasi o nedir! 8O

Adam private server da dediklerimi yapmasına rağmen sos weap +4ü geçmedi. Geçmez ki :mrgreen: O item inat etmiş bi kere :lol: Ben 3 kere denerim +5 oldu oldu olmadı :byes:

YEni Merkezde Değil Hotanın çevresindemi deniyelim balkon war aşaşda olurmu orası otluklar filan ? Merkezden uzak olsak yetermi semerde bassak olurmu Cvp please

crazycapkin demiş ki:
YEni Merkezde Değil Hotanın çevresindemi deniyelim balkon war aşaşda olurmu orası otluklar filan ? Merkezden uzak olsak yetermi semerde bassak olurmu Cvp please
Olur olur hotanın en kalabalık olan teleport noktasından uzak dur her yerde olur :mrgreen:

Yedek İtem yakmak için kullandım ama +5 Oldu :D ama Silahım Hala +5 biLe oLmadı :D

Bence En Güzeli O kadar WeaPon Str İnt Tablet Kullanacağımıza Bi Silah Almak En Güzeli :P

Aynen Bendede öle oluyor ezik kalkana pudrasız patlatıyım dedim +4 e kadar çıktı ama genede diğer kakaınım +4 olmadı :(

walla bnm çara şimdi bi 85+7 silahı kendim yapmak 350m gold ile satın almaktan daha cazip geliyor deniyecem ^^

Yukarı Alt