WindTalker demiş ki:
bazende işe yaramıyor tabi :(
ben bu cheste ne yaptıysam olmadı ya :? chesttemi sorun :?
WT , canım kardeşim (: Benim arkadaşıma Saturn'de sun head çıktı tam da kendine göre... Adam 4 günde +5 basamadı :D Tabi günde 70-80m prot elix parası verdiğini saymıyorum... O tür durumlarda ben itemi ya atarım -ki sox atılmaz :P - ya da beklerim biraz... 1 hafta sonra basmayı dene hacım kasma boşyere olmaz o şimdi moralini bozar :curtain:

Bence anLattıkların cook mantıkLı
bende +9 u buna benzer bi şekiLde basmıstım ...
ve baska item yakmak gercekten işe yarıyor.. o sayede bircok +7 bastım ( farkLı gunLerde )
ama ben yınede +6 dan sonra 1 gun bekleme taraftarıyım....

palgora çok teşekkürler canımcım öpüyorum o güsel yanaklarından :muck: :muck: sayende 2. +6 mı bastım inş.. bu silah yine snn sayende +7 olacak yarın ve bnm ilk +7m olacak tekrar öpüyorum :muck: :muck:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
@Polgara
Şu anda içim içimi nasıl yiyo bilemezsin ama 1 gün beklemede fayda war +7 olsun dile benden ne dilersen

ozy67 demiş ki:
ve baska item yakmak gercekten işe yarıyor.. o sayede bircok +7 bastım ( farkLı gunLerde )
herkesin bir stili var be biladerim deişik deişik mesela ben polun o yazdıklarının hepsini biliorm uygulasam rahat rahat +7leri basacağımıda biliorm ama hep üşendim ve hepden 1-7ye durmadan bastım ve bole 10larca bastım diebilirm bana inanmayan pol a sorabilr :curtain:

AppLe FaCe demiş ki:
ozy67 demiş ki:
herkesin bir stili var be biladerim deişik deişik mesela ben polun o yazdıklarının hepsini biliorm uygulasam rahat rahat +7leri basacağımıda biliorm ama hep üşendim ve hepden 1-7ye durmadan bastım ve bole 10larca bastım diebilirm bana inanmayan pol a sorabilr :curtain:
:muck:
Sen harikasın

Yukarı Alt