1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Polat: Stat gecikiyor


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Polat: Stat gecikiyor
  Galatasaray Başkanı Adnan Polat, sarı-kırmızılı kulübün olağan divan kurulu toplantısında yaptığı açıklamada, Seyrantepe Projesi'nde sıkıntı yaşadıklarını belirterek, "Stat inşaatında programın çok gerisinde kalındı. Bu durumdan son derece rahatsızız" diye konuştu.
  [​IMG]
  Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Seyrantepe'de yapımına başlanan yeni statla ilgili gelinen noktadan kesinlikle memnun olmadıklarını söyledi.
  Stat inşaatında programın çok gerisinde kalındığından şikayet eden Polat, ''TOKİ ile temasa geçtik. Yüklenici firma programın çok gerisinde ve kulüp olarak bu durumdan son derece rahatsısız. Durum şu anda bizim arzu ettiğimiz noktada değil, bizi mutsuz etmektedir. Garaj katlarının atılmasının ardından VIP ve loca bölümlerinin satışına başlayarak önemli bir kaynak yaratacak, bu gelirle de borç ödemeleri yönünde bir program yapacaktık. Programa göre de haziran ayında bu aşamada olunması gerekiyordu. Devletin bize vermiş olduğu biz söz var. Artık betonarme bölümler yükselene kadar kombine satışına başlamayacağız. Eğer yapabilseydik, borçlarımızı ödeme yönünde çözümler üretecektik. Gelinen nokta bizi son derece olumsuz etkiledi'' dedi.

  RİVA ARAZİSİ YENİDEN GÜNDEMDE

  Polat, sarı-kırmızılı kulübün Riva'daki arazisiyle ilgili önemli aşama kaydettiklerini anlatırken, inşaat izninin 1 ay içinde ellerinde olacağını söyledi.
  Riva'daki arazide kendileri inşaat yapıyormuş gibi düşünerek 800 villanın yer aldığı bir proje hazırladıklarını ifade eden Polat, ''Beykoz Belediyesi tarafından bu proje onaylandı. Yakın zamanda elimizde inşaat izni de olacak. Bu durum, araziyi değerlendirme aşamasında elimizdeki önemli bir koz. Yaklaşık 1 ay içinde proje tasdiki alındıktan sonra her türlü yatırımcı kolayca gelecek'' diye konuştu.
  Mecidiyeköy'deki GS Store Çadırı'nın bulunduğu arazide iş merkezi yapmayı planladıkların yineleyen Polat, Florya Metin Oktay Tesisleri arazisinin değerine de dikkat çekerek, ''Burası antrenman yapmak için Türkiye'nin en pahalı arazisi. Farklı şekilde değerlendirmeliyiz. Ne kadar çok gayrimenkulümüz olsa da, o kadar zengin değiliz'' ifadelerini kullandı.
   
 2. Quensis

  Quensis olduser

  Kayıt:
  27 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.427
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  In Dem Kampus

  Bir işimiz de yolunda gitse şaşarım :D