1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Polat: Ekstra 1 yıl daha... Rijkaard: Hak etmeliyim


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Polat: Ekstra 1 yıl daha... Rijkaard: Hak etmeliyim
  Cim Bom'un patronu, Hollandalı teknik adamla arasında geçen çok özel görüşmeyi açıkladı: “Sözleşmesini 1 yıl daha uzatmayı teklif ettim, o ise bunu hak etmek istediğini söyledi.”

  [​IMG]

  Başkan Adnan Polat, Galatasaray’daki geleceği merak konusu olan teknik direktör Frank Rijkaard’a sözleşmesini uzatmayı teklif ettiğini söyledi. 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin (1905 GSYİAD) 9. kuruluş yıldönümü nedeniyle Çamlıca’daki Beyce Sultan Restaurant’ta düzenlenen geceye katılan Cim Bom’un patronu, Rijkaard’ın Türkiye’den ayrılacağı yönündeki haberlerin gerçek olmadığını söylerken, aralarında geçen özel bir diyaloğu da aktardı. “Gelecek sezon da Galatasaray’ın teknik direktörü Frank Rijkaard olacaktır” diyen Polat, “Yeni başkanlık dönemimi kapsayacak şekilde, kendisine ekstra 1 yıl daha sözleşmesini uzatma teklifinde bulundum. O ise bunu hak etmek istediğini söyledi” açıklamasını yaptı.

  Protestoculara teşekkür!

  Diyarbakır maçındaki protestolara da değinen Polat, “Taraftarımız haklı bir tepki gösterdi ancak tepki bu maçla sınırlı kalmalı ve gelecek maçlarda destek sürmeli. Protestolar için taraftarımıza teşekkür ediyorum, çünkü herkesi uyandırdılar” dedi. Çok sık eleştirilen Arda Turan’a güvendiğini, Bülent Korkmaz’ı 23 yaşındayken kaptan yapan kişinin de kendisi olduğunu hatırlatan Polat, “Arda’ya güveniyorum. Performansı yine üst seviyelere çıkacaktır. Ben ona inananlardanım” diye konuştu. Başkan, protesto edilen Jo ve Leo Franco’nun da yaptıkları hatalar nedeniyle herkesten daha üzgün olduklarını sözlerine ekledi. Gecede dernek üyeleri Başkan Polat’a plaket takdim etti.​

  Fanatik ^^