1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

"Polat babam gibi"


 1. Intensify

  Intensify  

  Kayıt:
  4 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  5.292
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  [​IMG]

  Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan, Liverpool'da oynamak istediğini söyledi.


  Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan, dün GS TV'de katıldığı programda yazarımız Levent Tüzemen ile Cüneyt Tanman ve Hasan Tankaya'nın sorularını yanıtlarken önemli açıklamalar yaptı. Milli futbolcu, Galatasaray'ın başarısını en çok isteyen kişi olduğunu ve hastalığı sonrası güçsüzlük yaşadığı için performansında düşüş olduğunu vurgularken geleceğine ilişkin olarak yaptığı, " Galatasaray'da işim bittiği zaman Avrupa'yı hedefliyorum. Liverpool'da oynamak çok isterim. Çünkü hem taraftar kültürü olan bir kulüp hemde formasının kırmızı olması beni çekiyor" ifadeleri ile dikkat çekti.

  'BAROS RAKİBİ KEMİRİYOR'

  Arda, kaptanlığın ağır geldiği eleştirilerine "Hiç ağır gelmiyor. Hem de hiç" yanıtını verirken, takım arkadaşlarını şöyle tarif etti: "Baros bizim için çok önemli bir oyuncu. Rakibi kemiriyor. Elano tam karakterli bir çocuk, Keita güleryüzlü, neşeli bir tip, eğlendiren bir adam zaten Harry, inançlı bir adam ve liderlik yapıyor. Franco çok seviml. Takımda çok iyi bir ortam var. Arkadaşlarımız, söylediklerimizi saygıyla dinliyorlar."

  POLAT BABAM GİBİ

  Arda, "Kimse bilmez benim başkanımızla baba-oğul gibi bir ilişkim var. Şuraya imza at git hadi diyor, bende atıp gidiyorum."