Özellikle Senin için Arastırdım Jigsaw :mrgreen:

Buyrun ;

Gameboy'da çıkmış bütün pokemon oyunları tam 8 oyun,tek link ve emülatör içinde 22 mb, gameboyda daha çok oyun çıkmışdı diyebilirsiniz çünkü doğru ama bazı oyunların red-blue-green diye versiyonları var ben en iyilerini seçip koydum.

***OYUNLAR***

*Pokemon Blue Version (TÜRKÇE)
*Pokemon Crystal (gold ve silver versiyonlarının karışımı diyebiliriz onlardan daha güzel)
*Pokemon Trading Card Game (Pokemon'un kart oyunu)
*Pokemon Pinball (Pokemon'un pinball versiyonu)
*Pokemon Firered (Pokemon blue-red versiyonun grafiksel ve özellik olarak gelişmiş versiyonu)
*Pokemon Sapphire (Oyun çok fazla özellik ve pokemon içeriyor)
*Pokemon Yellow (Blue ve red versiyonunun aynısı ama hikaye değişik ve pikachu var)
*Pokemon Mystery Dungeon Red Rescue Team (En son çıkan pokemon oyunlarından)

İNDİR

Eger Burda aradıklarınız yoksa S0NS4HN3 arkadasımızın actıgı Konudan Faydalana Bilirsiniz Pokemon GameBoy

S0NS4HN3 demiş ki:
benimde böle bi topic vardı... açmana gerek yoktu ki...

viewtopic.php?f=36&t=17665

araştırarak konu açsanız sevinirim..

yinede emeğe saygı :) extraokk
Dikkat et senin verdigin link lerin içinde EMULATOR YOK o yuzden koydum senin topic ini gordum ben merak etme ben arama yapmadan topic acmam

yha pcde oynama yerini beceremedim gameboy emülatöre giriyorum orda ki gene game boy emilatöre tıklıyorum visualbotadvance die bişey açılıyo9 siyah ekran

ay öf beynim bulandı ben sro 4ever devam ediyim poke karıştırdı kafamı ona git buna git şundan al şunu kes hayvan zehirlenmiş 10 dk sonra başka bi savasın ortasında cermender bayildi yazdı yenildim pisikopat oyun yaws :lolmuch: :lolmuch:

SinSiGirl demiş ki:
ay öf beynim bulandı ben sro 4ever devam ediyim poke karıştırdı kafamı ona git buna git şundan al şunu kes hayvan zehirlenmiş 10 dk sonra başka bi savasın ortasında cermender bayildi yazdı yenildim pisikopat oyun yaws :lolmuch: :lolmuch:
:mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt