1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   erix

Pokemon GO içindeki gizli dosyalar


 1. RanstaMonsta

  RanstaMonsta moderator

  Kayıt:
  26 Ocak 2016
  Mesajlar:
  326
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  28
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Edirne
  Pokèmon Go’nun dosyalarında; takas sistemi, efsanevi Pokèmonlar ve özel Incense çeşitleriyle ilgili ipuçları bulundu.

  [​IMG]

  Pokèmon Go’nun geliştiricisi Niantic, oyunun düzgün çalışması ve daha iyi bir takip sistemine sahip olması için uğraşıyor. Bu çalışmalardan sonra ise, oyunculara söz verdiği bazı özellikleri (takas sistemi gibi) oyuna eklemeye başlayacak.

  Reddit kullanıcısı cokuspokus, uygulamanın kodlarını kurcalarken, gelecek özelliklerle ilgili bazı ipuçlarıyla karşılaştı. Bu ipuçlarından en heyecan vericisi, oyuncular tarafından en çok beklenen özellik olan takas sistemiyle ilgili detaylar içeriyor. Takas sistemiyle ilgili kod satırları, araştırma, teklif sunma, cevap verme ve takas sonucu kısımlarına işaret ediyor.

  Uygulama kodlarının başka bir noktasında özel Incense çeşitlerine dikkat çekiliyor. “Item_incense_spicy”, “Item_incense_cool” ve “Item_incense_floral” şeklinde isimlendirilen yapılar, sırasıyla ateş tipi, su tipi ve bitki tipi Pokèmonları çeken özel Incense eşyalarına işaret ediyor.

  Kodların içindeki en dikkat çekici kısımlardan birisi de, efsanevi Pokèmonların yakalanmasını sağlayan bir kod satırı. Bu kod satırı, aynı şekilde normal Pokèmonlar için de yer alıyor.

  Son olarak uygulama içinde, Japonya’da McDonalds sponsorluğunda yapılacak olan etkinlikler hakkında kod satırları bulunuyor.
  Alıntıdır.
   
 2. peihai

  peihai  

  Kayıt:
  15 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  3.185
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  lethe
  Pokemon şuan hangi versiyonda yav.Banlandım mı acaba ona bakayım :lolmuch: