FPS oyun mu bu ?
Mesela odalar kuruluyo onlarla pvp şekli oyunmu yani ?
Net hizi farkedioda öle oyunlarda bende sorun yok 8mbit..

zehirx demiş ki:
bunu oynucanıza gidin warrock oynayın
derdin ne? ne alaka yani neden oynamayalım ne kötülüğü var? yada war rock'ın bundan ne üstünlüğü var... şöle bilmiş bilmiş konuşmayın saçmalıyosunz!!!!

combat armsla bunu karşılaştırmak gerek ya biri karşılaştırsın söylesn:)) ve 1 arladaş vs gibi demiş hep cs&combat arms karışımı bi fps oyun istemiştim hayallerm gerçek mi oluoyor?

ps: gameplayer önemli tabi inşallah kasmadan ii grafik elde edilebiln ve oynanabilitesi yüksek bi oyundur...

EliteTurk

Aileden
1mFuX demiş ki:
zehirx demiş ki:
bunu oynucanıza gidin warrock oynayın
derdin ne? ne alaka yani neden oynamayalım ne kötülüğü var? yada war rock'ın bundan ne üstünlüğü var... şöle bilmiş bilmiş konuşmayın saçmalıyosunz!!!!

combat armsla bunu karşılaştırmak gerek ya biri karşılaştırsın söylesn:)) ve 1 arladaş vs gibi demiş hep cs&combat arms karışımı bi fps oyun istemiştim hayallerm gerçek mi oluoyor?

ps: gameplayer önemli tabi inşallah kasmadan ii grafik elde edilebiln ve oynanabilitesi yüksek bi oyundur...
Combat arms yanında bu grafik bakımından pert kalıyor ama bende hep kd yaparak kasardım Combat arms da ve bu FPS oyunlarının sheild leri kolay kırılıyor adamlar geliyor dandik kıyafetle silahla tarıyım geçiyor,şöyle bir arkama baktımda oyunu sadece rütbe amaçlı oynamışım.. :oldie:

/ CLan alımı vardır:

CLan İsim: Extraloob
Rütbe: Fark etmez herkeze açıgız ^^
Oyun içinden /wC_Vitamine yaparak veya burdan ulaşabilirsiniz.
Suan üye sayısı: 20

Kardeşim oyunda hack yok diyip duruyosun dur bakalım daha kaç gün oldu oyunu alalı türkiye fazla sürmez gelmesi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
xtollgax demiş ki:
Kardeşim oyunda hack yok diyip duruyosun dur bakalım daha kaç gün oldu oyunu alalı türkiye fazla sürmez gelmesi
Eü demiyorum.
Tr'de hack yok.
Peki sen burda yapılanların hepsini yapabilicek misin ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tamam kardeşim birşey demiyorum Dünyanın ilk ve tek Hilesiz oyunu xD

CA ya hack gelmiş buna mı gelmicek :mrgreen:

Hade iyi eğlenceler

xtollgax demiş ki:

Hade iyi eğlenceler
Allahım CA'ya kaç aydan beri vardı hack ^^

Haziran veya Temmuz olcaktı galiba.

Şuanlık yok ilerisini bilmem

2 saattir oynuyorum nerdeyse hiç sarmadı beni awple adama nişan alıyorum ölmüyor beta sürümü ondan mı böyle acaba ?

cambaz738 demiş ki:
2 saattir oynuyorum nerdeyse hiç sarmadı beni awple adama nişan alıyorum ölmüyor beta sürümü ondan mı böyle acaba ?
Sniper olma nişan ile yanlara gitmesi zor oluyor.
+Sniper olmak istiyorum diyorsan sniperin silahını al marketten. Turuncu gibi bişi olacak o ii bence

Server
Assos
Takımı
Besiktas
cambaz738 demiş ki:
Oyunun başında sana verilen silahlar dandik olacağından sniperi da dandik, doğal olarak çoğu zaman sniper 2 atıyor.

xtollgax demiş ki:

Hade iyi eğlenceler
Her online oyunda hack olur, olacaktır. Ama burda GM 'lerin Türk olması ve sadece Türk'lere has bir oyun olması vaad ediliyor. Yani diyeceğim o ki hack adamları banlatması kolay ve saçma salak sebeplerden dolayı CA gibi ırkçı bir oyunda sadece Türkleri banlayacaklarına bu tarz oyun oynarım daha.

Ca sen bilmezken ben oynuyordum desem yeridir. Hiçbir şeye değişmezdim. Ama SwSro Bot yüzünden banlanınca ve bütün emeklerim / param boşa gidince anladım ki değmezmiş .. Rütbem de öyle düşük bişey değildi. Banlanmasaydım ve şuanda hala oynuyor olsaydım MAJOR-3 'tüm daral:

Uniqq_StaFF demiş ki:
Extraloob var 17 kişiyiz.

Toxicated demiş ki:
cambaz738 demiş ki:
Oyunun başında sana verilen silahlar dandik olacağından sniperi da dandik, doğal olarak çoğu zaman sniper 2 atıyor.

xtollgax demiş ki:

Hade iyi eğlenceler
Her online oyunda hack olur, olacaktır. Ama burda GM 'lerin Türk olması ve sadece Türk'lere has bir oyun olması vaad ediliyor. Yani diyeceğim o ki hack adamları banlatması kolay ve saçma salak sebeplerden dolayı CA gibi ırkçı bir oyunda sadece Türkleri banlayacaklarına bu tarz oyun oynarım daha.

Ca sen bilmezken ben oynuyordum desem yeridir. Hiçbir şeye değişmezdim. Ama SwSro Bot yüzünden banlanınca ve bütün emeklerim / param boşa gidince anladım ki değmezmiş .. Rütbem de öyle düşük bişey değildi. Banlanmasaydım ve şuanda hala oynuyor olsaydım MAJOR-3 'tüm daral:
Gel sen dicem fakat gelmezsin sadnessla1

]Oyunun başında sana verilen silahlar dandik olacağından sniperi da dandik, doğal olarak çoğu zaman sniper 2 atıyor.
1 günlük silahlar aldım ıcınde awp de var oda yamuk atıyor :)

cambaz738 demiş ki:
]Oyunun başında sana verilen silahlar dandik olacağından sniperi da dandik, doğal olarak çoğu zaman sniper 2 atıyor.
1 günlük silahlar aldım ıcınde awp de var oda yamuk atıyor :)
yamuk ? senin vurusunda bişi olmasın :) ben pusuyla tek atıyorum 8mermi var 8mermi ile 8kişi öldürmüyorum.
Sniper Olma ve : MP7 ,UMP, kullan

Yukarı Alt