Çok saçma bir sistem olmuş sanırsam fake lerin saçma sapan pmler atmaları engellenmeye çalışılmış fakat ama benim gibi siteye bot silk vb şeyler almak isteyenlerde kayıt oluyor. Şimdi benim botumu almam için en az 20 mesaj kasmam gerek. Ve bu değişmez ise, bir daha burdan alışveriş yapmayacağım, yaptırmayacağım..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
hellrider78 demiş ki:
Çok saçma bir sistem olmuş sanırsam fake lerin saçma sapan pmler atmaları engellenmeye çalışılmış fakat ama benim gibi siteye bot silk vb şeyler almak isteyenlerde kayıt oluyor. Şimdi benim botumu almam için en az 20 mesaj kasmam gerek. Ve bu değişmez ise, bir daha burdan alışveriş yapmayacağım, yaptırmayacağım..
Tamam, alış-veriş yapmazsın o senin sorunun ama yaptırmam diye bir şey olamaz! Bilmem anlatabildim mi?

Hariuklade alışveriş yaparsın, zaten her program satışının bir forumu var, oraya topic açıp iletişime geçmelisin bizlerle. Forum ile ilgili bir bildiride bulunacaksan öneri istek kısmına topic açarsın şekil A'da gözüktüğü gibi. Yakınacak bir durum yok. Bu sistemi sizlerin iyiliği için yaptık. Daha hızlı olmamız bize gelen saçma sapan fake pmlerden geçer :wink1:

Yaptırmam derken.. Arkadaşlarıma tavsiye etmem anlamında söylemiştim.Benim gibi bu durumdan yakınan var ayrıca tamam 20 mesajı kasacağım ama boş bş yorumlar atmak hiç hoşuma gitmiyor ayrıca işi gücü olan biriyim.. Sbotu satan tek site sizsiniz sadece bunun için katlanıyorum :/

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hellrider78 demiş ki:
Yaptırmam derken.. Arkadaşlarıma tavsiye etmem anlamında söylemiştim.Benim gibi bu durumdan yakınan var ayrıca tamam 20 mesajı kasacağım ama boş bş yorumlar atmak hiç hoşuma gitmiyor ayrıca işi gücü olan biriyim.. Sbotu satan tek site sizsiniz sadece bunun için katlanıyorum :/
bu kadar gergin olmana değer mi bak ödemen geldi hemen botunu aldım pm ile sana gönderdim !

bir de bizim açımızdan düşün adamın 1 mesajı var 100 bin tane üyemize gelip reklam mesajı atıp kaçıyor bu seferde diğer üyeler diyor ki spam yapıyorlar engelleyin lütfen bizde bu şekilde bir önlem aldık kötü mü olmuş varsa farklı önerin onu da uygularız ^^

İsteğinizi şöyle bir empati ile cevaplıyorum.Anlarsınız umarım:
1) Bize ev telefon numaranızı verin,100 tane sapığa verelim numaranızı.Onlar da sabah akşam zırt pırt çaldırıp dursunlar.
2) Markete alışverişe değilde müşteri çalmak için gidin,bakalım market sahibi ne yapıyor?

Bazen üyelerimiz bizim site yönetirken edindiğimiz TECRÜBELERden daha fazlasını bildiklerini düşünüyorlar. Fakat durum maalesef böyle değil.

Gereksiz kişilerin site üyelerimizi rahatsız etmesini önlemek için böyle bir çözüm bulduk. Kendimiz rahatsız olmayız. ip ban atarım,keyfime bakarım. Ama reklam yapmakiçin gelen ya da 2. hesap alıp,birisine küfür etme girişiminde bulunan üyeler olabiliyor.
Biz burada forum kullanıcılarının huzurunu düşünerek bir uygulama yaptık.Alışveriş yapma özgürlüğünüz sizin elinizde, biz kimseye silah zoruyla bir şey satmıyoruz.İstediğiniz firmadan alışverişinizi yapabilirsiniz.Bu arada size de hizmet verme zorunluluğumuz yok. Tehditlerinizi kendinize saklamanızı rica ediyorum.

Spare_

Bilgiliyim
Xanthos demiş ki:
İsteğinizi şöyle bir empati ile cevaplıyorum.Anlarsınız umarım:
1) Bize ev telefon numaranızı verin,100 tane sapığa verelim numaranızı.Onlar da sabah akşam zırt pırt çaldırıp dursunlar.
2) Markete alışverişe değilde müşteri çalmak için gidin,bakalım market sahibi ne yapıyor?

Bazen üyelerimiz bizim site yönetirken edindiğimiz TECRÜBELERden daha fazlasını bildiklerini düşünüyorlar. Fakat durum maalesef böyle değil.

Gereksiz kişilerin site üyelerimizi rahatsız etmesini önlemek için böyle bir çözüm bulduk. Kendimiz rahatsız olmayız. ip ban atarım,keyfime bakarım. Ama reklam yapmakiçin gelen ya da 2. hesap alıp,birisine küfür etme girişiminde bulunan üyeler olabiliyor.
Biz burada forum kullanıcılarının huzurunu düşünerek bir uygulama yaptık.Alışveriş yapma özgürlüğünüz sizin elinizde, biz kimseye silah zoruyla bir şey satmıyoruz.İstediğiniz firmadan alışverişinizi yapabilirsiniz.Bu arada size de hizmet verme zorunluluğumuz yok. Tehditlerinizi kendinize saklamanızı rica ediyorum.
Süper bir açıklama %100 anlamıştır.:wink1:

Wax Whine demiş ki:
hellrider78 demiş ki:
Tamam, alış-veriş yapmazsın o senin sorunun ama yaptırmam diye bir şey olamaz! Bilmem anlatabildim mi?
+1905

Sitenizi çok beğendim.
Can_KsK ya katılıyorum

JasonWalker demiş ki:
"bir daha burdan alışveriş yapmayacağım, yaptırmayacağım.."

N'olursun yap. :lol:
Müşterilerinize karşı tutumunuz : muhteşem.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Che Guevara demiş ki:
Sitenizi çok beğendim.
Can_KsK ya katılıyorum

JasonWalker demiş ki:

Teşekkür ederiz. Eğer siteyi biraz daha gezerseniz o zaman tutumumuzu anlarsınız. Bir tane şaka amaçlı yazılmış mesaja bakarak yargılamak çok yanlış.

Wax Whine demiş ki:
Che Guevara demiş ki:
Sitenizi çok beğendim.
Can_KsK ya katılıyorum

JasonWalker demiş ki:

Teşekkür ederiz. Eğer siteyi biraz daha gezerseniz o zaman tutumumuzu anlarsınız. Bir tane şaka amaçlı yazılmış mesaja bakarak yargılamak çok yanlış.
Ben de şaka amaçlı söyledim :curtain:

Sence;
- Resim Silinmiş.
bu kadar üyesini içinde bulunduran bir forum u, söylediğin"almıycam ve aldırmıycam"kelimesi ne kadar etkiler ki?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
MaRJiNaL demiş ki:
Sence;
- Resim Silinmiş.
bu kadar üyesini içinde bulunduran bir forum u, söylediğin"almıycam ve aldırmıycam"kelimesi ne kadar etkiler ki?
Sen de şimdi ateşe körükle gitme :twisted: :mrgreen:

Absence

Wax Whine demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:
Sence;
- Resim Silinmiş.
Sen de şimdi ateşe körükle gitme :twisted: :mrgreen:
Tabi konu kapansın artık kaç zaman onceki muhabbeti ateşlemenin anlamı yok
lakin Mod yoğunluğunun az olduğu dikkatimi çekti :P

Yukarı Alt