Xenas

8) Pluto'nun Son Gözdeleri 8)

Nankatsu
Build:Önerilerinizi Bekliyorum Karar vermedim daha :wink1: STR-INT Verilmemiştir :)
Buyrun Burdan :arrow: :coffee:
- Resim Silinmiş.

Shutetsu
Build:Önerilerinizi Bekliyorum Karar vermedim daha :wink1: STR-INT Verilmemiştir :)
Buyrun Burdan :arrow: :coffee:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Xenas

Teşekkürler arkadaşlar bir deyimle evet geri dönüyorum

@SPticketlerin Son 5 günü var işte biraz kasmam yavaş oldu ama siz hesaplayın ^^

ps. 94 lwl warior - cleric charım var ^^

Nankatsu -> Wizard - Cleric Shutetsu -> Warlock - Cleric düşünüyorum :)

güsel yapmıssın helal olsun :) Farm sabır isidir.1isi warlock cleric dogru secım :) dieride wiz cleric oda 99.99 dogru secım ama wiz yerıne xbow-cleric yapsan %100 dgru secm olur 2 tane int gusel olmaz :)

Xenas

Adiea demiş ki:
güsel yapmıssın helal olsun :) Farm sabır isidir.1isi warlock cleric dogru secım :) dieride wiz cleric oda 99.99 dogru secım ama wiz yerıne xbow-cleric yapsan %100 dgru secm olur 2 tane int gusel olmaz :)
Nerede ne kadar char kastıysam %99 u wizardt'ı diğerlerini de oynadım ama Wizard kadar hiç birinden zevk alamadım onun için wizard tercihimdir :)

demistim bir daha diorum :) Birini xbow-cleric birini warlock-cleric yap xbowda dagger da ac super ötesi olur charlar demedi deme ^^

Bence bi tanesini warlock/cleric olarak yapılandır Samet.
Değişiklik iyidir :D

Xenas

Adiea demiş ki:
demistim bir daha diorum :) Birini xbow-cleric birini warlock-cleric yap xbowda dagger da ac super ötesi olur charlar demedi deme ^^
Teşekkürler ilgin ve önerin için =)

tekini warlock cleric digerini wizard BARD yap cleric carın oldugu ıcın wızarda cleric sıkıntısı cekmezsın..

Yukarı Alt