Mopneet

03 mayıs 1994 doğumluyum bu aralar cok agresifleşmeye başladım ufacık şeylere sinirlenmeye başladım ve arkadaşlarımla aram bozulmaya başladı sinirimi kontrol edememeye başladım herşeyi daha cok kafama takmaya başladım bunun ergenlikle bir alakası varmıdır?

Prada

Bunların farkında olman güzel.. Zaten bunların yanlış olduğunu anlaya anlaya büyüyeceksin ileride bunlardan arınmış bi birey olucaksın :wink1: Tavsiye istersen bol bol kitap oku git roman oku demiyorum.. Insanlarla dialoglar iletişim , kendini tanıma ile ilgili birçok kitap var (isim istersende veririm).. Bunları okuyarak hem kendini geliştir hem iletişimi geliştir ,sinirlerine hakim olup karşındakileri kaybettiğinde yalnız kalacağın gerçeğini öğrenmiş olursun..

Mopneet

CoupeR demiş ki:
Bunların farkında olman güzel.. Zaten bunların yanlış olduğunu anlaya anlaya büyüyeceksin ileride bunlardan arınmış bi birey olucaksın :wink1: Tavsiye istersen bol bol kitap oku git roman oku demiyorum.. Insanlarla dialoglar iletişim , kendini tanıma ile ilgili birçok kitap var (isim istersende veririm).. Bunları okuyarak hem kendini geliştir hem iletişimi geliştir ,sinirlerine hakim olup karşındakileri kaybettiğinde yalnız kalacağın gerçeğini öğrenmiş olursun..
Bir sayısalcı olarak kitap okumayı sevmem daha doğrusu beni bayıyor ama mecburi okucaz artık tavsiyelerin için cok saol kitap olarak isimleri ömden atarsan sevinirim :)

Yukarı Alt