Selam herkese.Gecen gün GodWithMe charımı LadyDarkness la takas ettim artık LadyDarkness da ben varım.

Ve yine plevel hizmetiyle karşınızydaım :) . Char 120 lvl Spear Nuker FF. Çok seri ve güvenilir şekilde plevel yapmaya balayacağım. Plevel isteyenler oyundan pm le veya konu altına mesaj bırakarak bana ulaşsınlar. Level gruplarına göre ayırıp öyle yapıcam taxiyi belirli bir saat koyucaz. Her ne kadar bu charın geçmişinde scammerlık varsa da ben ole saçma işler yapmam.Beni tanıyan tanır.

Herkese kolay gelsin ,
DeathStarz Unisine selamlar :kalp:

Charın Hasandan sonraki sahibi benim arkadasımda dahil onlarca kisinin soslarını ve paralarını caldı bu charla.Buyuk ihtimal banlanıcak.

Wax Whine demiş ki:
LadyDarkness'ın mı geçmişinde scammerlık var? Eğer Hasan için bunu diyosan ben sana güvenmem.

Güvenip güvenmemek sana kalmış bir şey.

Ayrıca görmedin heralde ben YENİ sahibiyim charı alalı bir hafta oluyor adım da hasan değil ayrıca hasan ın kim olduğunu da bilmiyorum

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
herculeschar demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
LadyDarkness'ın mı geçmişinde scammerlık var? Eğer Hasan için bunu diyosan ben sana güvenmem.

Güvenip güvenmemek sana kalmış bir şey.

Ayrıca görmedin heralde ben YENİ sahibiyim charı alalı bir hafta oluyor adım da hasan değil ayrıca hasan ın kim olduğunu da bilmiyorum
Gördüm zaten sen ESKİ sahibisin charı satmadın demedim adın da hasan demedim ayrıca hasanı tanıyosun da demedim. Hasan hakkında bunu söylüyosan sana güvenmem dedim sen görmedin heralde.
Evet güvenip güvenmemek bana kalmış.

Bu hasan dan ben çok sos almıştım üstümü nerdeyse full sos dizmiştim bir gün chara girdiğimde bir baktım itemlkerim yok ve hasana plvl yaptırmıştım şifresini ordan biliyordu..
soslarımı hasan çaldı diyemicem fakat ladydarknessta kim warsa o çalmıştı tabi bu baya bi önceydi hasan oyunu bırakmamıştı daha

WeAre

Buralıyım
beyler beni suçluyorsunuz ne oluyorsunuz ben kimsenin 1 goldunu bile ellemedim tenezzül bile etmeme gerek yok çünkü benim nelere sahip olduğumu hepiniz az çok biliyorsunuz plvl yaptığım dönemlerde 300 den fazla char kastık 200den fazla sos item sattık bizim kimin bize hakkı geçmiş ki beni scammerlikle suçluyorsunuz

WeAre

Buralıyım
AngeLicMoon
ne demek istediğini anlayamadım

Ben LadyDarkness ve diğer Tüm charlarımı Sattığım zaman serverde en az 30 ar tane global attım charlarım satılmıştır diye anlayamadğım bir nokta var yakından tanıdığım bir kaç arkadaşında böyle söylenenlere katılması beni düşündürdü acaba ozamandan kalan bir kinlerimi vardır bize karşı summer7:

Yukarı Alt