Arkadaslar bot Aldım Ama oyuna girerken
please execute the silkroad.exe
Hatası alıyorum Tekrardan sroyu sitesinden yukledım Ama Olmadı Bana Yardımcı olun Bosu bosuna gitmesin Bot

Hacım ya botun versiyonu eski yada o bot için yeni sro_client.exe indirmen lazım.Bottan iyi anlayan arkadaşlar şuan offline galiba yoksa cevap verirlerdi.

SROBotEn1.196 Botum
Eger elınde Silkroad.exe upload edebilcek varsa oda olur bi onuda denerim

Kimse Bilmiyor mu Ya Bi Cevap Verin Beyler Yada Biri upload yapsın silkroad.exe yi

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Sen isrobot almakla çok büyük hata yapmışsın.
Son version bot olsa dahi o hatayı veriyor. Fixlemeleri lazım botun yeni versiyonunu yoksa sürekli o hatayı alıcaksın çözümü yok

oyunu update yaptım
Bana Sro Launcer i Dgl De kayıtlı oldugu yerdekı Sro_Clent.exeyi uplayabilcek varmı Acaba ondan mı yapıyo

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
hayır silkroad neredeyse oradaki sro_client.exe yi seçiceksin zaten. lakin buda faydalı olmacayaktır

Zaten o Secili bir kac Yerde okumustum orjınal Exe yi yukleyın falan filan diye
Ben bu botu bosuna mı Aldım Simdi Kullanamayacakmıyım normalden giriyor ama Botla girmiyo

Botu indirdim Sonra Sronun oldugu klasore Cıkardım el sımgesını actım turkce sectım Starta bastım guard a geldı tam acılcak
please execute the silkroad.exe Hatası bu cıkıyo ekranda

Takımı
Besiktas
thecb21 demiş ki:
Botu indirdim Sonra Sronun oldugu klasore Cıkardım el sımgesını actım turkce sectım Starta bastım guard a geldı tam acılcak
please execute the silkroad.exe Hatası bu cıkıyo ekranda
isrobot'u satın aldığında üyelik açman lazım e botu şarj etmen lazım bu işlemleri yaptığına eminmisin

Evet Eminim da onla Bunun alakası varmı oyuna da giremeden o hatayı alıyorum Cunku

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
isrobotunuzda süre olsada bu hatayı veriyor. bende bi süreler bu hatayı alıyodum ama sonradan bıraktım sbot kullanıyorum artık.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
botsmall.com adresini tam hatırlamıyorum bu foruma üye olup konu aç belki fixlerler :)
isronun resmi forumu

Yukarı Alt