Bu sorunla Karsılasıpta Cozen olmadımı Hic Koskoca Form Da ya Bot Aldıgımada alcagımada psman oldum yaw

Takımı
Besiktas
thecb21 demiş ki:
Bu sorunla Karsılasıpta Cozen olmadımı Hic Koskoca Form Da ya Bot Aldıgımada alcagımada psman oldum yaw
yardımcı olmak isterdim senelerce isrobot kullandım çok fazla hata verdi çözdüm ama böyle bir hatayı ilk defa görüyorum veya hatırlayamadım araştırıyorum şu an ortada böyle bir sorun yok gibi

Bende Dün aksamdan Beri Arastırıyorum Ama bulamadım Bi türlü accontu yaptım 260 kredi var sonra mıllet nasıl kurduysa bende ole kurdum yanı ama her defasında aynı hata.
Sro_client.exe yi denemedım baska bulupta uplayabilcek varsa oda olur

Takımı
Besiktas
1.Çözüm yolu
Bu hatanın bir sürü nedeni var ama ben sana bildiklerimi söyleyim bir umut düzelebilir şimdi botu oyunun klasörünün içine çıkar ilk önce sonra
Ctlr+Alt+Delete kombinasyonundan işlemlere gel ''sro_client.exe'' varsa kapat sonra isrobotu aç saat kısmında beliren işaretten Start yap.

2.Çözüm Yolu
program files windows/system 32-drivers-etc-hosts dosyasını aç orda bulunan host'u not defteriyle aç en alta
''127.0.0.1 localhost''bunu yapıştır ve çık
Ps:bunları yaparken bot kapalı olsun

3.Çözüm Yolu
Bunlar olmaz ise
Silkroad launcer'i yönetici olarak aç dedikten sonra öyle bırak sonra isrobotla oyunu açmayı dene

Şu an için sadece bunları biliyorum ama birde şu var silkroad'a uptade geldikten sonra böyle sorunlar çıkıyor isrobotta vereceğim siteyi takip et yeni sürümü çıkabilir :think:
[İSRO-Bot]Bot369.com

Zaten en altta yazan aynısı Bende Var ama Gene bi ise yaramıyor malesef bana sro_client Exe uplarmısınız bide onu deniyeyim

Takımı
Besiktas
thecb21 demiş ki:
Zaten en altta yazan aynısı Bende Var ama Gene bi ise yaramıyor malesef bana sro_client Exe uplarmısınız bide onu deniyeyim
Al buyur Upload ettim
- Resim Silinmiş.
Sro_client.exe Download
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
malesef olmadı Hangi Botu onerirsiniz hangisi İyi Dc fazla Vermeyen kullanıslı ve turkce

Takımı
Besiktas
thecb21 demiş ki:
malesef olmadı Hangi Botu onerirsiniz hangisi İyi Dc fazla Vermeyen kullanıslı ve turkce
gücellde kullanılan 2 bot var sbot ve mbot
ben kendim mbot kullanıyorum kullanışlı türkçe seçeneğide var

Duygusuzz demiş ki:
thecb21 demiş ki:
gücellde kullanılan 2 bot var sbot ve mbot
ben kendim mbot kullanıyorum kullanışlı türkçe seçeneğide var
Tmm dır ondan alam bari bunu da birine Satıcaz Artık :)
Bu arada Sanada Tesekkur ederim duygusuz Yardımcı olmaya calısıtıgın icin
Ve Herkeze Tesekkurler

Yukarı Alt