Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Playstation 4'ün tanıtılacağının varsayıldığı etkinlik yarım saat sonra yayına başlayacak.Etkinliği canlı olarak şağıda ki linkten izleyebilirsiniz ; :starving:

http://tr.playstation.com/meeting2013/

Şu anda kanalın 1.2 Milyon izleyicisi var :curtain:

Etkinliğin girişinden bir görüntü

İçeriden bir görüntü

Takımı
Galatasaray
Sabah saat 8den beri 10dakikada bir sitesine girip bakıyorum, maçı beklerken unutmuşum sonra da aklıma gelmedi. İzleyelim :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sarkoLata demiş ki:
Sabah saat 8den beri 10dakikada bir sitesine girip bakıyorum, maçı beklerken unutmuşum sonra da aklıma gelmedi. İzleyelim :beer:
:beer:

Galatasarayın beraberliğinden sonra burada PS4 yayınlanmaması çok koyar :curtain:

[tag]TanerUNER[/tag]

Rahat 5 milyon olur gibi geliyor bana.

Bu arada yeni bir resim paylaşılmış , etkinliğe girmeniz için bu gerekiyor diye :)

Takımı
Galatasaray
Vay be adam Crash Bandicoot 1 in soundtrackiyle çıktı çok duygulandım. Gösterdiği Knack oyunu da iğrençti :D Onun dışında 8gb ram gddr5 ekran kartı başarılı, joystick daha önce de gördüğümüz üzere güzel değil.
Adamı anlamadığımdan da değil ama çok uzattı, sonra bakarım ps4 yazısını gördük o yeter ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray

PS4 Store.

Açıklanan ilk oyun Knack. Genelde böyle oyunlar grafik gücünü göstermek için yapılan dandik oyunlardır :)

Duyuruldu da çıkış tarhi hakkında bir bilgi verildi mi?

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Evet 9 ay kadar var. Playstation gosterilmedi yani kutu olarak. Bunun yani sira ozellikleri hakkinda pek bir bilgi verilmedi sadce 8gb ram olacak denildi kesin olarak verilen ramdi yani. Bunun yani sira bir kac tanede zirva var. Genelde hep daha once verilen sizdirilan bilgiler verildi.Bunun yani sira kol gosterildi dokunmatik panelli. Son olarakta killzone infamous ve watch dogs oyunlari gosterildi. Grafik olarak cok etkileyiciydi acikcasi oyunlar , konsollarda ki o kasvetli karanlik goruntuler gitmis yerini bir renk soleni almisti. Guzel bir nesil bizi bekliyor yani :) bu arada xbox'un tanitimi ve ps3 kutu ile teknik detaylari buyuk ihtimal E3 te aciklanacak.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Yukarı Alt