1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

PlayStation 3'te Facebook keyfi


 1. Tequilla

  Tequilla Bilgiliyim

  Kayıt:
  14 Şubat 2009
  Mesajlar:
  1.788
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  un Ne Oldugu Beni İlgilendirmez.-.-`
  PES'te attığınız golleri veya koca bir orduyu tek başınıza nasıl darmadağın ettiğinizi Facebook'tan bütün arkadaşlarınıza göstermek ister misiniz?

  Sony'nin resmi PlayStation blog sayfasında verilen bilgiye göre çok yakında yayınlanacak bir yazılım güncellemesiyle (firmware 3.10) artık PlayStation 3 üzerinden Facebook hesaplarımıza erişebileceğiz. Bu yenilik sayesinde PS3'te oynadığımız oyunlarla ilgili durum güncellemeleri anında profil sayfamızda görüntülenebilecek. Böylece PES'te kime kaç gol attığınızı Facebook'tan herkese duyurma gururunu yaşayabileceksiniz.

  Facebook profil sayfamızda ekran görüntüleri, yüksek skorlar, oyun içinden kaydedilmiş videolar gibi pek çok şeyi paylaşmamızı mümkün kılacak olan bu gelişme için bir süre daha beklememiz gerekecek.

  Öte yandan ülkemize Microsoft tarafından resmi olarak getirilmeyen fakat çeşitli yollarla ithal edilip teknoloji marketlerinde satılan Xbox 360 için de benzeri bir gelişme söz konusu. Dün yapılan bir duyuruyla Xbox 360 Live servisini kullananlar artık My Community klasörü altında Facebook ve Twitter hesaplarına erişebiliyorlar. Aynı şekilde Music Channel bölümünden de Last.fm hesaplarına erişilebiliyor.​