Beyler ilk 200 içinde açmaya çalışın herhalde gene pirate dress verirler.Pirates çakarız gene :D

Mopneet

İnşallah Pirate vermezler ama evet, server açılmadan client'ı indirmiş olun mutlaka linkler gelince. Açılır açılmaz dalın. ^^

Burak şimdi soruları sorayım.İlk olarak media falan kurtarmaz mı? :D İkincisi eskiden açtığımız hesaplar kullanılabilir mi?

Mopneet

Media.pk2 kurtarmaz diye düşünüyorum. Eskiden açtığınız hesaplar tabii ki kullanılabilecek.

Bence vsro yerine br files kullanmaları 100 capda daha mantıklı olur.Sroking biraz illet bi bot ama genede ecsro zamanıyla karşılaştırınca tapardık srokinge. :D

Guildi kim açıyor bu arada karar verdiniz mi ?

ironEyE demiş ki:
Bence vsro yerine br files kullanmaları 100 capda daha mantıklı olur.Sroking biraz illet bi bot ama genede ecsro zamanıyla karşılaştırınca tapardık srokinge. :D

Guildi kim açıyor bu arada karar verdiniz mi ?
yok be olmaz, mbot king !!

Ben açayim, The Smurfs akar :D

abi yapmayin etmeyin ne süper guild ismi grandlarda güzel olur düşünsenize;

Şirinler*Şirin Baba
Şirinler*Azman
Şirinler*Uykucu
Şirinler*Somurtkan :D

bana destek çıkanlar vardı onlara sesleniyorum buradaaaan Hasannn, Melihh hani sizde istiyordunuz abi? Yalnız bırakıp gittiniz beni :/

greyfurt demiş ki:
Minotoche demiş ki:
gerçek mi zannettin onları sen kerim :P
abi ben baya ciddiydim ama neyse.. Arkadaşlar nWo yada bA'yı isim olarak desteklemiyorum daha farklı daha marjinal elbette daha cool birşey bekliyorum cool2:
Ya takmayın bu kadar.Oyun içinde 5dk'da karar verince daha çok sarıyor :D

Yukarı Alt