Mopneet

TyCooN ekledim ancak Cleric olarak gelmek istersen çok memnun oluruz. ^^

free bot var mı beyler ? varsa 3 charla gelebilirim

edit : pardon konuyu okumadan atladım ankette yes işaretledim güzel server olacak

Mopneet

3 charla gelebilirsin tabii ancak herkese yer bulabilmek adına en fazla 2 char açmanızı öneriyorum. ^^

Takımı
Besiktas
Ekip baya kalabalık olacak gibi bende başlasammı :)

Schweppes demiş ki:
Bende kesin olarak bir tane wiz/cleric açıyorum isteğe göre 2. charın buildini şekillendirebilirim. :P
Tamam bro 2.partiye wizard/cleric charınla cleric olarak gelirsen çok iyi olur

The__Prestige demiş ki:
Schweppes demiş ki:
Bende kesin olarak bir tane wiz/cleric açıyorum isteğe göre 2. charın buildini şekillendirebilirim. :P
Tamam bro 2.partiye wizard/cleric charınla cleric olarak gelirsen çok iyi olur
Wiz cleric de wiz kasıcam anlatmak istediğim 2. açacağım charda isteğe göre bir build belirleyebilirim. :thumbsup:

çok iyi toplanıyorsunuzda bu işler böyle forumdan adam toplama ile olurmu ki oyunun ilk 2 günü yarısı bırakacak oyunu

Mopneet

@Mirage
Bard diye yazayım mı ilk partiye bro? Ya da iki char ayrı parti zor olur dersen onu da ikinci partiye yazayım?
@Schweppes
İkinci bir char açacağın kesinse buildine karar ver ekleyelim bro. ^^

Takımı
Besiktas
mavituruncu demiş ki:
çok iyi toplanıyorsunuzda bu işler böyle forumdan adam toplama ile olurmu ki oyunun ilk 2 günü yarısı bırakacak oyunu
%90 yöneticilerden oluşuyor ayrıca 2 gün sonra bırakılacak diye başlanmıyor cicioe2

GameWarriorS Geliyor. 14 15 kişi direk geçiş yapıyoruz. Elite3 kadromuz gelıyor.Vedaha birçok arkdasımız.

Ah ulan ah amcam tatile gidicek zamanı buldu yıktı dükkanı üstüme yoksa açıldığı dakika girerdim :S Şimdi aksam dükkanı kapatıp anca öyle online olabilicem :S Siz guildi kurunda geç meç yetişicez bi şekilde artık napalım :D

Duygusuzz demiş ki:
mavituruncu demiş ki:
%90 yöneticilerden oluşuyor ayrıca 2 gün sonra bırakılacak diye başlanmıyor cicioe2
Dediğiniz gibi olursa çok zevkli bi server bizi bekliyo:) LadyBarmY<3

Mopneet

yildo33 demiş ki:
GameWarriorS Geliyor. 14 15 kişi direk geçiş yapıyoruz. Elite3 kadromuz gelıyor.Vedaha birçok arkdasımız.
N'apak ölek mi? Her konuya yazmana gerek yok, adam çalmaya çalışma bro. :beer:

Yukarı Alt