1 wiz/cleric , 1 warr/cleric ile başlıcam oyuna partyleri düzeleyen arkadaş bunları bir yere sıkıştırabilir mi ?

not:Oyun açıldığı gün %100 başlıyorum fakat duruma göre ya 2 char kasıcam yada tek char.

Mopneet

Yer yok diye bir şey yok. Herkes istediği build ve nicki yazsın. 5. partiye kadar yolu var bu işin. :D

Takımı
Seçiniz...
CooL_AngeL wiz cleric 3 4 gundur elite de bu konuyu takıp edıyordum baslangıc zamanını görmemiştim teşekurler :D

Mopneet

Her isteyeni istediği partiye yazamayacağım kusura bakmayın. 1. parti kabataslak olarak önceden belliydi zaten. Geri kalanları diğer partilere yazacağım. Bende ikinci partideyim gördüğünüz gibi. :(
Guild ismi önerilerinizi de konu altından alalım, anket yaparız. ^^

Takımı
Seçiniz...
amac muhabetse team speak gibi ortamlar bile kurulablir partinin cok önemı yok :D ayrıca guild bolumundende konusulabılır :D

3. ptye warrior/cleric Maddy
meloğğ canım ben geliyom yanına :mrgreen: :kalp:
ps: cleric eksiği olursa rogue cleric açabilirim iki charımında aynı ptde olması şartıyla :D bi de 7/24 online olamayabilirim

Takımı
Seçiniz...
Mopneet 2. pt de yer bulabildiğime sevindim iyi anlaşacağımızdan eminim :beer: :kalp: :muck:

Schweppes demiş ki:
1 wiz/cleric , 1 warr/cleric ile başlıcam oyuna partyleri düzeleyen arkadaş bunları bir yere sıkıştırabilir mi ?

not:Oyun açıldığı gün %100 başlıyorum fakat duruma göre ya 2 char kasıcam yada tek char.

Takımı
Seçiniz...
bence hemen bi facebook grubu acıp herkezı oraya toplıyalım tanışmamız açısından daha iyi olur ve bu baslık bir gun global oradan devam ettireblırız pt olayını :D

Mopneet

bttercold demiş ki:
bence hemen bi facebook grubu acıp herkezı oraya toplıyalım tanışmamız açısından daha iyi olur ve bu baslık bir gun global oradan devam ettireblırız pt olayını :D
Ben anlamam facebook grup kurma işinden falan. Becerebilen varsa kursun, linkini ekleriz konuya. ^^

Mopneet demiş ki:
bttercold demiş ki:
Ben anlamam facebook grup kurma işinden falan. Becerebilen varsa kursun, linkini ekleriz konuya. ^^
Gereksiz bro bence herkes oyunda olucak zaten party- guild chatinden sohbet edilir

Yukarı Alt