EliteTurk

Aileden
Plakasını ver, yandaki afet karşına gelsin
Yolda gördüğünüz yakışıklı veya sarışınla iletişim kurmanın incelikleri

Yolda gidiyorsunuz, ışık yandı durdunuz. Yandaki arabada bir afet var ve size gülümsedi. O sırada telefon çaldı ve 1 saniye için gözünüzü telefon ekranına kaydırdınız. Tekrar yanınıza baktığınızda "puf" sarışın ve arabası yol almış bile. Size kalan, arabasının arkadan görünüşü. Hoşçakal ilk görüşte aşk!

İşte bu duruma bozulan bazı girişimci(!) şahıslar olaya el koymuş ve sarışın güzeli sizin için bulmuş. Hem de internette.

Amerika'da gittikçe popülerleşen Quick Car FlirtingYou isimli özel site bir nevi flörtöz sarı sayfalar niteliğinde. Üyeler siteye plakaları ile birlikte kaydoluyor. Sizi arayan ya da sizin aradığınız kişi bulunduğunda site üzerinden mesajlaşmak suretiyle gerekli bağlantı kuruluyor, gerisi size kalmış...

Siteye üye olurken bilgilerinizin (içki, sigara kullanıp kullanmadığınız gibi) diğer üyelere açık veya kapalı olması tercihini siz yapıyorsunuz. Dolayısıyla kişisel gizlilik ve güvenlik ayarları tam anlamıyla kontrol altında.

Eminim güzide yurdumun trafik çilesi altında saatlerce bunalanlar arasında bu fikri beğenenler ve "bari şu sıkıntıyı çektiğime değsin, her sabah yolda karşılaştığım gözlüklü esmer kızla tanışayım" diyenler çıkacaktır. Malesef size iyi haber veremiyorum çünkü site henüz sadece ABD'de aktif durumda ama eminimki her tür yeniliğe cengaver bir hamle ile atlayan birileri çıkacak ve bu güzide hizmeti(!) yakında Türkiye'ye de getirecektir.

EliteTurk

Aileden
hmzsnmz demiş ki:
Elin oğlu düşünüp yapıyor herşeyi :lol: :twisted:
Yakında Türkiye'ye de gelicekmiş bu sistem öncelikle herkezin kendine ait bir plakası olduğunda yani bir kişiye bir plaka vericekler araç değişicek fakat plaka aynı kalıcakmış yani TC kimlik nosu gibi plakalarımız olucakmış aldığım duyumlara göre. :curtain:

LegendMaster demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Yakında Türkiye'ye de gelicekmiş bu sistem öncelikle herkezin kendine ait bir plakası olduğunda yani bir kişiye bir plaka vericekler araç değişicek fakat plaka aynı kalıcakmış yani TC kimlik nosu gibi plakalarımız olucakmış aldığım duyumlara göre. :curtain:
Kaç yüzyıl sonra bu dediklerin :P En azından biz bu dünyada olmayız diye düşünüyorum bu sistem geldiğinde :lol:

EliteTurk

Aileden
hmzsnmz demiş ki:
LegendMaster demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Kaç yüzyıl sonra bu dediklerin :P En azından biz bu dünyada olmayız diye düşünüyorum bu sistem geldiğinde :lol:
Yakındır yakındır hükümetimiz her açılıma el atıyo malum bu olayda avrupada varsa bunada el atarlar diye düşünüyorum yani en azından bizler görebiliriz. :lol:

Türkiyede bu sistemi flirt için değil, önüne kıran arabanın sahibini bulup evine gidip dövmek için kullanırlar...

EliteTurk

Aileden
NoMoreLove demiş ki:
Türkiyede bu sistemi flirt için değil, önüne kıran arabanın sahibini bulup evine gidip dövmek için kullanırlar...
Koptum yaww hakikaten ha ben babamla arabada giderken en az trafik de bir kere bi araca küfreder. :mrgreen:

Ps: Seni bulacağım oluuum. makara:

Yukarı Alt