önceliklekonuyu nereye açayım bilemedim ondan buraya açtım modlar kızmasın ksura bakmayın :) ya pk2 edit yaptığımız zaman bunu sro yetkilelri öğrenebiliyomu yani char için bi kötülüğü warmı ? mesela block yada BaN gibi ???? ayrıca bowcuda ne gibi bir edit yapılabilir?

Banlanma riskini tam bilmiyorum Ama Edit ini Senden başka kimse göremiyor
Bow Char Diye ayırma Her charda edit yapılabilir Örn şunları yapabilirsin:Silahını 8DG,9DG elbiselerini 8,9 DG Yapabilirsin Wink

djmatrix demiş ki:
önceliklekonuyu nereye açayım bilemedim ondan buraya açtım modlar kızmasın ksura bakmayın :) ya pk2 edit yaptığımız zaman bunu sro yetkilelri öğrenebiliyomu yani char için bi kötülüğü warmı ? mesela block yada BaN gibi ???? ayrıca bowcuda ne gibi bir edit yapılabilir?
BAn olmaz Block ta PK2 edit sadece senin kıyafet vs. lerini yüksek levelmiş gibi göstermenne veya silahını parlatmana yarar extraokk

bnm bi sorum var... Tup un konusu olan MSO daki pk edit gmler tarafından fark edilebilirmi yani onda ban riski varmı?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alper15 demiş ki:
bnm bi sorum var... Tup un konusu olan MSO daki pk edit gmler tarafından fark edilebilirmi yani onda ban riski varmı?

Artık Kolay Kolay Ban Yemezsin . Globalden I M Big Botter Ban Me Gm And Mther... Diye Yazdım Char Hala Duruyor Vede Tahmin Edersinki Benim Charım Bütün İllegal Programları Görüp Geçirmiş Bir Chardır... Rolling Eyes

Yukarı Alt