Karayip Korsanları: Yaban Medcezir
- Resim Silinmiş.​

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides için Hawaii’de çekimler başladı dedi.
Oyuncular: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Penelope Cruz, Ian McShane, Kevin McNally, Stephen Graham, Astrid Bergès-Frisbey, Sam Claflin, Yuki Matsuzaki ve Gemma Ward
Düşünce ve Fikirler :
Filmin yine harika olacağından şüphem yok . Bu şüpheyi duyarsak serinin önceki filmlerine haksızlık etmiş oluruz. Ama oyuncu değişikliği sonucunda eski tadını yitirirmi diye bir korkum var açıkçası. Yinede Johnny depp o eksikliği hissettirmiycektir diye düşünüyorum.
3 Boyutlu, Aksiyon, Fantastik, Komedi, Macera, Romantik Cpt.Jack Sparrow yine kafaları karıştırıcak espirileri ve ani hareketleri ile geri dönüyor.Karayip korsanları en sevdiğim film serisidir . 8) Ve filmin kamera arkası görüntüleri bile gösterildi nese:

Film Özeti : Yeni bölümde Jack sparrow geçmişte tanıdığı bir bayanla karşılaşıyor ve daha sonra bu bayanın Kara Sakal Ian McShane'in kızı olduğunu oğreniyor. Kızı da babası gibi, Jack Sparrow'u ölümsüzlüğün çeşmesini bulmak için durmak bilmeyen maceralara sürüklüyor.

Film Fragmanı
[flash=500,350]http://www.sinemalar.com/images/player-facebook-1241428413.swf?video=2401679&movieid=52478&autoplay=true[/flash]​

Kamera Arkaplan
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.​
Not: Verildiyse k.bakmayın daral:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu seriyi en baştan izlemem lazım artık 720p olarak elimde mevcut zati 8)

Vay Vay Vay serisini izlemiştim zaten 3. son sanıyodum güzel paylaşım :)

çok süper film ya 3 serisi muhteşemdi buda öle eminim ama filmin adı bazı yerlerde
karayip korsanları gizemli denizler mi tam hatırlamıom öle geçio...???

Yukarı Alt