1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Pirate Galaxy


 1. kalforever

  kalforever rank8

  Kayıt:
  20 Aralık 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Trailer

  Pirate Galaxt tarayıcı tabanlı Java üzerinden çalışan üç boyutlu bir Sci-Fi MMORPG'dir. Tarayıcı ile oynayabilirsiniz ayrıca ekstra grafikler için ufak bir client indirebilirsiniz. Bu oyunun grafikleri müthiş ve yıldız sistemi de çok geniş. Görevleri tamamlayın, gezegen kontrolü içi savaşın ve uzay istasyonlarını ziyaret edin..

  Artıları: +Müthiş grafikler +Exp veren PVP modu +Tamamlanacak bir sürü görev +Çeşitli haritalar +Gezegenler için savaşlar
  Eksileri: -Oyun başında NPC ler çok kolay -Enerji yenilenmesi sıkıcı -Hareket sadece 4 yöne doğru

  Pirate Galaxy is a 3D browser based Sci-Fi MMORPG that runs on Java. Play on a web browser or download the small client for added graphic feature. Pirate Galaxy has amazing visuals and huge star systems to explore. Complete missions, battle for control of planets, and visit space stations across the galaxy.

  Pros: +Great graphics. +Optional PvP mode that grants exp bonus. +Plenty of missions to complete. +Varied environments. +Battle to control planets!

  Cons: -NPCs offer no challenge during early game. -Replenishing energy is tedious. -Can’t fly freely, only four directions.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]