Pierce sezonu kapatabilir
Sol ayağında kırık olduğu düşünülen Boston Celtics’in yıldız oyuncusu Paul Pierce’ın uzun bir süre sahalardan uzak kalabileceği açıklandı.

Bu sezon sakatlıklarla boğuşan şampiyonluk adaylarından Boston Celtics, yıldız oyuncusu Paul Pierce’tan uzun bir süre faydalanamayabilir.
Geçtiğimiz Pazartesi günü Boston Celtics’in Washinghton Wizards’ı 99-88 yendiği maçta Caron Butler’la girdiği mücadele sonucunda sol ayağından sakatlanan yıldız oyuncu Paul Pierce’ın ayağında kırık olduğundan şüphe ediliyor.
Takım tarafından yapılan açıklamada salı günü çekilen filmlerde tecrübeli oyuncunun sol ayağında kırık olup olmadığının netlik kazanmadığı belirtilirken, kontrollerin devam edeceği ifade edildi.
Celtics, All-Star oyuncunun ayağında kırık olsa dahi Pierce’ın uzun süre sahalardan uzak kalmamasını umut ediyor.
32 yaşındaki oyuncu bu sezon 18.9 sayı ortalaması yakalarken, 8. kez All-Star takımına seçildi.​

maçı canlı olarak izledim :P :P

Caron Butler fena düştü Pierce'nin ayağına, baya sızlanıyordu Paul, kırıksa Boston'ının işi zor Playoff'ta ^^

nedense hiç sevmiyorum bu adamı :lol:

en son chris bosh'ın üzerinde smaç vurduğunda daha bi nefret ettim :mrgreen: resme tekme (diz) attı ama yazık ya :lol:

Yukarı Alt