BeN SeNiN CaNıN İçİN ÖmRüMü BiR KiBRiTiN KaBıNDa T
phpBB 3.0 RC5 [ Tam Paket ] YÜKLE
phpBB 3.0 RC5 [ Sadece Değişecek Dosyalar [ Yama Dosyaları ] Yükle
phpBB 3.0 RC5 [ Otomatik Güncelleme Paketi RC4'ten RC5'e ] YÜKLE

Değişiklikler & Yeni Özellikler

[Güvenlik] Özel biçim kodlarında bazı güvenlik değişiklikleri yapıldı
[Özellik] Yeni sabit değer PHPBB_EMBEDDED phpBB çıkış işlemini çağırmadığı sürece kullanılabilir.
[Özellik] Şema oluşturma kodlarına "DECIMAL:", "PDECIMAL", ve "PDECIMAL:" eklendi
[Özellik] Özel mesaj geçmişini mesaj yazma ekranında gösterme
[Değişiklik] Grup avatar/seviye değişiklikleri daha kuvvetli yapıldı
[Değişiklik] Uyarı e-postası aracığılı ile konu/forum ziyaret edildiğinde oturum açmak için zorlama yapışmasın
[Değişiklik] İlk ileti başlığında en fazla karakter sayısı ile ilgili değişiklikler
[Değişiklik] LDAP kullanıcı nesneleri için filtre eklendi
[Düzeltme] Yönetim panelinden uzaklaştırma girişleri seçildiğinde uzaklaştırma sebeplerini göstermek
[Düzeltme] Prosilver temasında, forum kilitli ise, kilitli ikonu gösterme
[Düzeltme] Cron çalışması için cron_lock değeri hatası giderildi. Bu hata e-posta kuyruğunda bazı hatalara neden oluyordu.
[Düzeltme] Gzip sıkıştırma açıkken beyaz sayfa çıkması önlendi
[Düzeltme] Bir gruba özel mesaj gönderilirken sadece aktif kullnıcılara gidecek
[Düzeltme] E-posta içeriklerinde utf8 karakterler için alt satıra geçme doğrulandı
[Düzeltme] Gzip sıkıştırma ön-bellekli css şablonları için, Internet Explorer 6 veya belirsiz tarayıcılar için kapatıldı (IE6 sıkıştılılmış css şablonlarını kabul etmiyor
[Düzeltme] Üst ikonların RTL dilleri için FF görünümü düzeltildi
[Düzeltme] Özel biçimlerde "line breaks" izin verildi
[Düzeltme] 2.0 dönüştürmede yetkili gönderim izinleri
[Düzeltme] odbc_autocommit, mevcut sonuçların boşalmasına sebep oluyordu

kardes guzel paylasim ya o.m de attim konuda actin yardim etmiyosun yardim etsene upload et demissin upload olmuyoki

error Host=?
fln bole hata veriyo host nasil gircez veya kurcaz biraz daha ayrintili anlatsan yada sen bana host yapip www.lagroadsro.com die admin sifre fln yapip o.mden gondersen ben gerisini yaparim

BeN SeNiN CaNıN İçİN ÖmRüMü BiR KiBRiTiN KaBıNDa T
Lagroad demiş ki:
kardes guzel paylasim ya o.m de attim konuda actin yardim etmiyosun yardim etsene upload et demissin upload olmuyoki

error Host=?
fln bole hata veriyo host nasil gircez veya kurcaz biraz daha ayrintili anlatsan yada sen bana host yapip http://www.lagroadsro.com die admin sifre fln yapip o.mden gondersen ben gerisini yaparim

kardeşim Lagroadsro.com diye açmak istiyorsan ytl ile !

kardeş bende domain var sen host al yeter ben sana domaini ö.mden atayım

Yukarı Alt