Konuyu yanlış yere açtıgımı biliyorum ama nereye açcagım konusunda sıkıntı çektigim için konuyu buraya açmaya karar verdim sorunşuki ;
'' Başlıktaki 2 programı kolaylıkla veya zorda olsa sitelerde nasıl ögrenebilirim ve 0 dan anlatılan bir site varmı ayrıntılı şekilde çok acill lazım beyler bir yardım edin ''

Takımı
Galatasaray
İngilizce biliyorsan lynda.com'un dersleri çok iyidir, torrentte tam paket olarak bulabilirsin.
İngilizce bilmiyorsan önce ingilizce öğrenmeni tavsiye ederim.

sarkoLata demiş ki:
İngilizce biliyorsan lynda.com'un dersleri çok iyidir, torrentte tam paket olarak bulabilirsin.
türkçe siteler yokmu hiç bu php ve C/C++ ile ilgili ben buldugum hep kötü anlatım oluyor

Takımı
Galatasaray
Apprehension demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
türkçe siteler yokmu hiç bu php ve C/C++ ile ilgili ben buldugum hep kötü anlatım oluyor
Türkçe olmaz, olsa da çok basit düzeyde, bu işin kaynakları hep ingilizce.

Ben veri tabanı programlama okuyorum,Hem dersini görüyoruz hem kursuna gidiyorum aynı zamanda ingilizce kursu görüyorum. İnternetten öğrenmen biraz zor gibi.İnternet üzerinden öğrene bileceklerin takvim,hesap makinası tarzı şeyler olur ileri düzey öğrenmek için ingilizcen iyi olması gerekiyor.Php ise visual'a göre biraz daha basit kalıyor sanal olarak öğrenmeye niyetliysen led tabele üzerinden giriş yapabilirsin :) Kolay gelsin bol bol kahve iç nedense kahve içerken yazdığım her komut aklımda kalıyor. :D

Yukarı Alt