arkadaslar çoğu forumda aradım ama bulamadım imzalardaki resimleri sınır dışına çıkarmayı istiyorum bana yardım ederseniz mümkün oldukça basit yollar olursa çok iyi olacaktır ilginiz için tesekkür ederim

Öncelikle aleykümselam anladığım kadarıyla sen normal bir resimle render birleştirmek istiyorsun. Bu işlem için transparant bir sayfa (backroundun sayfayı tamamen kaplamıycak) ve bir render veya istediğin her hangi bir obje ya da resim.

1- Transparant sayfa Ps2 de açılır ve backround sayfa üzerine tamamen doldurmuyacak şekilde yapılır (veya hazır varsa yerleştirilir) (SINIRI AŞMA KISMI BU ADIMDA :)
2- Yeni bir sayfada açtığın diğer resim veya render move tool yardımıyla sürekleme yöntemiyle paletten tutularak Backround üzerine (1. adımdaki çalışma) bırakılı burada move tool kullanılarak render veya resmin yeri ayarlanır.

BU KADAR

Veya

Hazır bir resimin var ve sen bunun üstüne bir render eklemek istiyorsan CANVAS SiZE ayarlarından resimin kalıbı yeniden boyutlandırılır ve render 2. adımda anlattığım gibi çalışma üzerine yerleştirilir...

Yukarı Alt